Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velemeny errol kapcsolatban ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velemeny errol kapcsolatban ? Lent

Figyelt kérdés
Ha a baratotok lanyok olyan kepeit lajkolja instan amin melltartot hord bar de arltszik pl vagy tanga fenekeseket. Nyilvan “fiktiv” szemelyekrol vagy h mondjam tehat pl modellek v influencerek nem pedig “civileket”. Tudom lehet ez olyan h lanyok pasik felmeztelen kepeit lajkoljak. Ezert nem is erdekel annyira nyilvan ha pl vmi ismeros lenne v vmi akk jobban zavarna csak a velemeny erdekel.

2020. máj. 31. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Leallitanam erről. Ha nem tetszik neki akkor csa.

Én se likeolok jó pasikat mivel neki se esne jol

2020. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs Instája.
2020. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem zavar, hogy melyik instamodellt likeolgatja, ameddig este hozzám bújva alszik el. Én is szoktam nézegetni az instáján a lányokat, és van, aki tényleg szép. Ettől függetlenü tudom, hogy engem szeret és én vagyok a kis szeme fénye.
2020. máj. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szarul esne nekem is kicsit, de mondjuk celeb embereknél azért kicsit más a helyzet mint pl kornyekbeli random noknel
2020. máj. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!