Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú/férfi - lány/nô különbség....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú/férfi - lány/nô különbség. Mit gondoltok errôl?

Figyelt kérdés

Ez csak az én véleményem, tagadjátok, vagy értsetek egyet, csak írjatok indoklást is!


Szóval szerintem a férfiak mikor szexelni akarnak, keresnek egy jó alakú nôt. Kapcsolatban viszont már nézik a személyiséget is általában. Férfiak közül akit nem csak a nô alakja, meg szexuális kisugárzása érdekel, csak egyéjszakás vagy hosszabb szexkapcsolatot

létesít.


Viszont a lányok/nôk: Náluk, úgy veszem észre, hogy kevesebben akarnak szexkapcsolatot/egyéjszakásat, DE a párkapcsolatban is azt nézik, hogy a férfi mennyire alfahím meg izmos. Ez pedig nem túl jó, mert egy párkapcsolatnak nem errôl kellene szólnia.



2015. jan. 20. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én pont a fordítottját látom, legalábbis tartós párkapcsolatokban, házasságban.

A nők általában jobban elfogadják, ha a férjük pocakosodik, kopaszodik, esetleg már nem ad magára annyira. Viszont a férfiak között már annál több van, aki szakításon gondolkozik, ha a felesége meghízik, már nem ad úgy magára.

Itt most tényleg tartós kapcsolatokról beszélek, azt nem tudom, hogy a tartósnak kikiáltott, 2-3 hónapos tinikapcsolatokban hogy működik.

2015. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzátenni, hogy a férfiak között is sokan vannak párkapcsolatban, úgy, hogy csak a nô alakja érdekli ôket, de a nôknél még nagyobbnak látom az arányt, akiknek azért "szeretik" a párjukat mert alfahím meg izmos.
2015. jan. 20. 20:58
 3/11 anonim ***** válasza:

1: Akkor nem értem miért van, hogy Magyarországon a válások 75%-át a nők kezdeményezik.


Kérdező, az első része igaz. Röviden férfiként mondom:

Alkalmira, kalandra, szexre: Legyen a nő számomra csinos.

Tartós, komoly kapcsolatra: Legyen a nő számomra csinos és mellé még kedves, aranyos, gondoskodő, törődő, házias természetű.


Igen, a nők kb. ugyanazt keresik alkalmira mint tartós kapcsolatra is. Tehát ha egy nőt fel tudsz szedni alkalmira, akkor ő esélyesen (a kedvétől függően) már tartós kapcsolatra is maradna veled, sokkal nagyobb eséllyel. Mivel ugyanazok a képességek kellenek kb. hogy feltudj szedni egy nőt alkalmira, mint hogy meg is tartsd őt hosszabb távon (=vonzó személyiség például).


Viszont nem értek egyet azzal, hogy szuper alfának kellene lenni, vagy rohadt izmosnak. Én átlagos testalkatú vagyok (inkább vékonyabb abból is), és valami szuper alfának sem mondanám magam, de mindig tudok magamnak nőt szerezni viszonylag hamar, ha szexre/szeretetre vágyom.

2015. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát... én tényleg fordítva tapasztalom. Sőt, olyat is láttam már, mikor a jóképű, sportos férjét egy kotlafejű, gülüszemű, esetlen pasiért hagyta el az asszonyka.

Férfiak közül meg nem egyet ismerek, aki válással fenyegetőzik, ha nem fogy le, ha nem hízik, ha nem izmosodik, stb. a felesége. Nők közül egy ilyenről sem tudok.


Tehát azt látom, hogy a férfiak hosszú távú kapcsolatban figyelembe veszik a személyiséget is, de igazából mindig fontos, ha nem elsődleges tényező marad a külső (tudom, van néhány kivétel is).

Nőket viszont kevésbé izmos és kevésbé jóképű férfi is meg tud hódítani, ha kellőképpen férfias, erős, magabiztos, ha a viselkedésével, a szövegével le tudja venni a lábáról.

Na meg persze ott vannak az olyanok, mint én, akiknek alapból nem tetszenek az izmos pasik, hanem pl. a kis pocak a gyengéjük... de ez már más téma. :D

2015. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Akkor nem értem miért van, hogy Magyarországon a válások 75%-át a nők kezdeményezik."


Igen, biztos mind azért, mert nem elég izmos a férjük. Más oka nem is lehet. Ez egyértelmű. :D

2015. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5:

Nem. Csak az első válaszban úgy állítottad be, mintha totál jellemző lenne, hogy a férjek hagyják ott a feleségüket és ehhez képest a fordítottja sokkal kevesebbszer történne meg.


De én kérdezem, hogy mitől van az, hogy Magyarországon a válások 75%-át a feleség kezdeményezi?


Van 100 válás. Abból 75 esetben az asszony adja be a válópert és ő akar elválni. Miért?

2015. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Nőket viszont kevésbé izmos és kevésbé jóképű férfi is meg tud hódítani, ha kellőképpen férfias, erős, magabiztos, ha a viselkedésével, a szövegével le tudja venni a lábáról."


Kevésbé izmos... kellôen erôs. Az érdekes lehet. :D

De ezen kívül is a lényeg az, hogy kevésbé izmosnak is lehet esélye, ha alfahím. A személyiség többi része (csak 1 példa: intellektualitás) kit érdekel?


Amúgy a házasságos sztorikra reagálva: Lehet, hogy csak a fiatalabb korosztályban van így.

2015. jan. 20. 21:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor félreérthetően fogalmaztam, bocsánat!

Csak azt mondtam, hogy én sokkal több olyan esetet látok, mikor a férfi hagyja el, vagy "fenyegeti" szakítással a nőt azért mert hízott, fogyott, már nem olyan csinos, nem ad magára annyira, mint nőt, aki UGYANEBBŐL az okból gondolkozna a szakításon.

2015. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy kellően erős, arra értettem, hogy nem esik össze a legkisebb problémától, képes kiállni az igazáért.


Egyébként most, hogy feljött, tényleg vannak férfiak, akik fizikailag is erősek, mégsem kigyúrt izomkolosszusok.

2015. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Csak azt mondtam, hogy én sokkal több olyan esetet látok, mikor a férfi hagyja el, vagy "fenyegeti" szakítással a nőt azért mert hízott, fogyott, már nem olyan csinos, nem ad magára annyira, mint nőt, aki UGYANEBBŐL az okból gondolkozna a szakításon."


Amúgy szerintem nincs több, aki azért hagyja ott.

Csak a legtöbb nô, mikor elhagyják, világgá kürtöli, elmondja mindenkibek (fôleg a barátnôinek).

A férfi sokszor arról se tud, miért hagyják ott, a nô annyit mond, hogy ez így már nem mûködik, miközben egy alfahímre vagy izmokra vágyik. Ha mégis megmondja a nô, férfi szégyelli, hogy ezért hagyták ott (hisz a nô szerint nen alfahím, meg nem elég jó), ezért nem kürtöli világgá.


Igen, ez csak általánosítás, és nem minden nôre meg férfira igaz.

2015. jan. 20. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!