Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol a temarol?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol a temarol? Kerdesek vagy akkar megjegyzesek!?

Figyelt kérdés

Jelenleg 25 vagyok sose volt tartos kapcsolatom ,lehet mert nem is akartam igazan ,nem is vagyok nagyon beszedes ,kezdemenyezo tipus sem vagyok de azert mindig feltunt ha egy lanynak bejotem es mindig is sikerult igy vagy ugy kapcsolatba keruljek veluk, volt olyan is hogy a csaj eppen nem utot meg h vegyem mar eszre h miota nez mindig melem jon meg nekem jon , de viszont azert is huztam az agyat vegul meg megmondtam h eszre vetem csak kicsit huztam az agyat vagy egyaltalan be sem jott es ugy csinaltam mintha eszre se vettem volna ..


De kb 22 eves korom ota vandor letem dolgozok mindenfele Europaban fel ev 1 evet ulok itt ott es hat nem igazan akartam komoly kapcsolatot mert nem akartam atverni egy csajt se meg magamat se kitenni ennek mert ha beleszeretek talan en is ottmaradok . Ezert ugy tettem mintha nem venem eszre h bejovok nekik tettem a bunkot neha meg dumaltam is rolam h toketlen vagyok de nem erdekelt .. voltak alakalmik egy egyejszakasok is de mar anyira nem volt az inyemre ... mar valahogy vagytam vagyok egy rendes parkapcsolatra talan gyerekre is . Most jelenleg itthon vagyok es hat lehetne alkalmi kapcsoltom de nem kell viszont most elkerulnek a komoly kapcsolatra vagyo lanyok de ettol meg nem esek ketsegbe ami kesik nem mulik !!! :D Talan a kovetkezo munkahelyen vagy barhol megtalalhatom azt akit szeretnek!! :D



2018. okt. 31. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:
74%

hát?

én ennyi idősen olyan szintű egzisztenciális parában éltem,hogy eszembe sem jutott semmiféle kapcsolat.

dugtam jobbra-balra aztán ennyi,csak a pénz ami meg tudott mozgatni és ami az érdeklődésem középpontjában állni tudott.

26 éves korom körül jutottam el oda,hogy nah már egészen jó állok,elengedem magam kicsit és megtartok egyet.

2018. nov. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!