Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen egy házsártos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen egy házsártos feleség/barátnő?

Figyelt kérdés

Milyen tulajdonságokat, viselkedést tartotok annak? Van ilyen nő az ismerőseitek között?

Nők is írhatnak természetesen.



2020. máj. 31. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Aki állandóan veszekedést provokál.
2020. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Mindig kijavít, örök elégedetlen, provokáló, "állandóan menstruáló".
2020. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

En felszinen vagyok az, a modorom kivulallo szamara ijesztobb. De a ferjem jol ismer. Rogton kifiguraz, es erre elkezdek rohogni, es minden rendben.

Apro bokdosesek, kritikak, kifakadasok. De mikor a Gestaponak nevez, meg Bette Davis karaktereihez hasonlit kizokkenek.

Az igazi hazsartos no ezek utan felhaborodna, es nem lenne kompromisszumkesz meg rugalmas sem.

2020. máj. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Olyan mint te, a nők 99.9999999%-a.

- te vagy a hibás mindenért

- te okoztad ezt is azt is (még azt is, h ő elkésett a munkából)

- a jómódjának csak te vagy a gátja (de jobbat nem talál, de mégis belőled él)

stb...

2020. jún. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Én lány vagyok, de szerintem az extrém féltékeny barátnők ilyenek. Van egy munkatársam/barátom, Gábornak hívják, egy időben itt dolgozott az exe (akkor barátnője) is. Olyanokra volt féltékeny, mint amikor egy videó alapján úgy szóltam hozzá énekelve, hogy "Gyere Gábor, gyere!". Meg arra, hogy mondta nekem, hogy szereti az egyiptomi kultúrát, és mondtam, hogy én is. :D Ilyenek miatt féltékenykedett.
2020. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2020. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szívesen bemutatnám a feleségem. Nem csak házsártos, hárpia is.

Two in One

Rögtön megtudnád mi a magyarok istene ahogy megismerted

2022. ápr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!