Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a párom ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a párom ne legyen annyira házsártos?

Figyelt kérdés
Dolgozom, mint egy állat. Jól keresek. Figyelek rá, szakács vagyok, még főzni is szoktam neki. De semmi nem jó neki. Ma bementem a melóhelyemre pénzért, meg el kellett mennem a bankba. 11-kor mentem el otthonról. Még olyan negyed kettő körül beszéltünk, hogy mindjárt indulok haza. Igaz, nem futottam, mert rohadt meleg van, nem ettem semmit, jó volt egy kicsit mászkálni egyedül, mert egyébként meg minden percet vele töltök. Erre már majdnem otthon vagyok, agresszíven letámad, hogy amúgy hol vagyok már, 11-kor elmentem, de mindegy..... Olyan stílusban, amit utálok. Már próbáltam vele beszélni erről, veszekedtünk is emiatt, és nincs több ötletem. Mit tehetnék még?
2017. szept. 1. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
"Te piszok! Ha tudom, hogy ilyen sokáig elleszel, felhívhattam volna a szeretőmet!"
2017. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Nekünk úgy van, hogy a vőlegényem dolgozni jár én meg általában itthon vagyok, tanulok, szakdolgozatot írok stb és amúgy tök rossz egyedül lenni, tiszta depis leszek tőle és alig várom, hogy haza jöjjön, de aztán mégis veszekszünk kicsit, mert ő fáradt én meg magányos és frusztrált vagyok. Aztán ha pl éjszakás műszakban van és hazajön reggel és délutánig alszik, továbbra is egyedül érzem magam és közben bűntudatom is van, hogy értünk dolgozik és én meg ilyen vagyok. Szerintem a te párod se akar ilyen lenni, csak ez jön ki...

Próbálunk kedveskedni egymásnak, pl ha ebédet csinálok neki, teszek bele kis üzenetet, ő meg hoz egy kis meglepetést hazafelé pl üditőt és ezek nagyon jól tudnak esni.


Ha morcos, próbálj kedveskedni, hogy ne induljon el egy ördögi kör, amiben bántjátok egymást. Ha kizökkented ebből, akkor talán jobb lesz az egész. Sok sikert és szeressétek egymást!

2017. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 acelsziv ***** válasza:
15%
Valaha az asszonyverést alkalmazták ez ellen a jelenség ellen.
2017. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Van valami mögöttes dolog, ami itt nem derült ki. Valami miatt feszült. Vagy előkerült egy másik ember az életében, vagy csak rájött a dili...


Ha ez rendszeres, és valóban ok nélküli (ezt te tudod, hogy hol töltöd el az időt ugye), akkor érdemes leülni vele higgadtan beszélgetni, hogy mi a gond, mi nem tetszik neki, amiért házsártoskodik.

Ha nem juttok dűlőre, és nincs gyerek, akkor még most menjetek külön, amíg egyszerű. Hiányozna a halálnak, hogy hazaérve a munkából egy sárkány fogadjon...

2017. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Rendezd le jó alaposan. Legalább kétszer- háromszor egymás után. Utána nem lesz se ereje, se kedve hőbörögni.
2017. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hmm eléggé függ tóled. kéne még pár info, hogy meg lehessen állapitani, nem kapcsolatfüggő-e a párod: bartaival eljárkál? Van bármi hobbija, amit nélküled csinál? Megsértődik, ha nem foglalkozol vele eleget (szerinte)?
2017. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Tarts hörcsögöt, azzal kevesebb a probléma, csak az almát kell kicserélned és néha megetetned, de amúgy tök jól elvan.
2017. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs előzménye a dolognak (tehát nincs oka rosszra gondolni), akkor én is azt mondanám, hogy menekülj amíg lehet. Alapból nem kellene ennyire függeni a páromtól. Mivel azt írtad, hogy minden percet vele töltesz nem hiszem, hogy elhanyagolnád. Mindenkinek kell egy kis idő önmagára egyedül. Meg személyes tér néha. Nem lehet olyan kapcsolatban sokáig megmaradni, ahol egyrészt állandó a szúrkálódás meg veszekedés, másrészt nem lehet életed rajta kívül. Más ötletem nincs, mint hogy vess ennek véget, mert így minden nap mérgez téged.
2017. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Mert az önbecsülése kábé nulla lehet. T'od, ilyenkor egyesek belehúznak, hogy méltónak érezzék magukat a párjukhoz -> igyekeznek annyit letenni az asztalra, mint a másik.

Mások a "könnyebbik" utat választják: úgy akarják elérni az egyenlőségi álllapotot, hogy megpróbálják degradálni/megsemmisíteni a másik eredményeit.

Nna, utóbbiakból lesznek az olyan emberek, akiknek "semmi sem elég jó".


Szaklapokban-szakemberektől biztos kaphatsz megoldást. Én speciel annyit tudok javasolni, hogy NE HAJTS, MERT FÖLÖSLEGES. Ha a beled kiteszed, az sem lesz ugyanis elég neki (valójában pont rontasz a helyzeten, mivel egyre csak nő köztetek a különbség). Annyit dolgozzál és úgy, amennyi és ahogy jólesik. A kritizálását meg vagy forgasd vissza rá (pl.:"és te mit csináltál ma?"), vagy hagyd figyelmen kívül.

Szerintem.

2017. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy csak most válaszolok, de közben kiderült az oka. Terhes volt... Második hónap és igazából furán jött ki, mert egyszer "megjött" neki, de utólag kiderült, hogy nem mensi volt, hanem áttöréses vérzés. A hentes nőgyógyász azt mondta minden oké, szeptember végén el kellett venni a gyereket, mert nem volt minden oké. Dióhéjban ennyi a történet. Elég viseltesek voltunk utána, de azóta szerencsére minden rendben. Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt! :)
2017. okt. 25. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!