Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Visszalépnétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Visszalépnétek az alakulóban levő kapcsolatból, ha a férfi kijelentené hogy nem vállalja magára a költségeitek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 08:04
A kérdező szavazást indított:
Igen, mert természetes, hogy mindent a férfi fizet
Igen, mert sértő a feltételezés, hogy ki akarom használni
Nem, ez számomra is természetes
Rosszul érintene, de adnék egy esélyt a dolognak
41 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Miféle költségeket? Lehetne bővebben?
2020. jún. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Kaja, lakhatás, ruhák, utazás, számlák, szépségápolás, közös és külön programok stb.
2020. jún. 1. 08:17
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Ki kérte tőle, hogy ezek közül bármit vállaljon magára?
2020. jún. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Hát, ha ezt nézi ki belőlem, akkor nincs értelme folytatni. Mondjuk hála Istennek, ilyen kreténnel még nem találkoztam.
2020. jún. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
De miért kellene magára vállalnia az én költségeimet? Én sem vállalom magamra az övét. Ha majd esetleg házastársak leszünk, együtt élünk, akkor közös kassza. Vagy arra értette, hogy nem vállalja?
2020. jún. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Jó látni, hogy nektek ez a természetes, de van olyan nő, aki elvárja ezt friss kapcsolatban, csak mert diplomás vagyok és nekem biztos nem számít az a pénz.
2020. jún. 1. 08:29
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ezt egyáltalán hogy kell elképzelni. Onnantól, hogy mondjuk két hete együtt vagytok és egy közös programon beszaladtok a dm-be, mert kell neki valami, a pénztárnál néz rád, hogy vedd már elő a pénztárcád és fizesd ki neki a szempillaspirálját és a csillámpóni illatú tusfürdőjét?
2020. jún. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%
Kéne még egy szavazási lehetőség. Én nem randiznék olyannal, aki soha nem hívna meg ebédelni vagy nem fizeti a mozijegyet és ezt még előre ki is jelenti. (Persze másik alkalommal én hívnám meg őt). További kiadásaimat miért kéne állnia?
2020. jún. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%
Nos, én is diplomás vagyok nőként, de ettől még nem fizetném a nem diplomás párom költségeit. Nem is értem, milyen szutykokkal ismerkedsz, már ne haragudj.
2020. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérte senki, de elég gáz ha így előre terjeszti hogy pl. egyszer se, soha az életben nem hívna meg moziba. Azt hittem, egy kapcsolatban alap dolog hogy oda-vissza előzékenyek vagyunk (én is meg szoktam hívni a barátomat).

Az együtt élés hogyan történne? Ha megkérem hogy hozzon haza a boltból nekem egy Milka csokit akkor majd benyújtja a számlát? 🤨

2020. jún. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!