Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ilyen férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen férfi szerintetek?! Megáll az eszem komolyan.

Figyelt kérdés
Flörtöltünk, kicsit kacérkodtunk egy férfival pár héten át, mire ma megszólított végre és szóba elegyedtünk. Tök szimpatikusak voltunk egymásnak, nagyon jót beszélgettünk, sokat nevettünk. Megkérdezte hány éves vagyok, mondtam neki, 31. Lefagyott, és azt mondta, 22-nek nézett maximum (jóval fiatalabbnak nézek ki tényleg a koromnál, ha nem is 22-nek,de nagyon alacsony és vékony vagyok, szép a bőröm) és nagyon sajnálja, hogy ilyen öreg vagyok, máskülönben el tudott volna képzelni többet köztünk. Ő 37 éves! Komolyan nőiesség ide vagy oda, legszívesebben felrúgtam volna! Így még nem sértett meg senki. Ez nagyon rosszul esett. Normális az ilyen ember?! Még ha egy 25 éves srácról lenne szó, megérteném, de így...
2020. máj. 29. 22:40
A kérdező szavazást indított:
Nem normális!
Ez hülye!
Ez az ember egy idióta!
79 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
26%
Én arra szavaznék, hogy "Ez a kérdés igazán hiteles, teljesen hihető a szituáció, nagyon életszerű a szereplők viselkedése!"
2020. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
99%
😂 Gondolom tipikusan az a kategória,aki a tiniket meg a fiatal nőket kergeti ennyi idősen is.Családunk egyik barátja ugyanilyen,40 évesen elhagyta a feleségét,azóta kb 15-20 évvel biztos fiatalabb barátnői voltak csak.Nem kell ilyennel foglalkozni! 21/l
2020. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Te itt mindenre rászórod Edricus, hogy kamu! Szerintem sem életszerű, és nem normális, azért is vagyok ideges miatta. Pedig tényleg egy totál szimpatikus férfinak tűnt.
2020. máj. 29. 22:49
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Sok lehetőséget nem adtál a szavazásnál 😂
2020. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
17%
Jó sora van, ha így válogathat. 😂 Gyökér vagy kamu a kérdés.
2020. máj. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
13%

3.


Ne vedd magadra, a legtöbb dolgot amit hallok-olvasok nem nagyon hiszem el, mert egyszerűen ez nekem túl abszurd, egyszerűen én olyan vagyok aki ilyesmit nem tud elhinni, mert sosem láttam rá példát, de még elképzelni is nehéz. Egyedül egy kabaréjelenetbe jó, amolyan South Park szatíraként, de amúgy nem.

2020. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
#6 szerinted engem miért húzott fel ennyire!? Képzelheted nekem mennyire abszurd! Egész este ezen dühöngök.
2020. máj. 29. 23:00
 8/35 anonim ***** válasza:
98%
Nem vesztettél sokat. Beteg az az ember, aki 20-asokat hajkurászik 20 évvel idősebben. Egy agyilag visszamaradt nagy nulla
2020. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
8%

Na, ilyen hisztikkel és kérdésekkel lenne tele az oldal, ha a férfiak akárcsak negyede is olyan szintű elvárásokat támasztana, mint a nők... :D

Ez pont ugyanolyan szintű rinya, mint amikor egy srác hisztizik, hogy nem elég magas.

2020. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
98%
Eszem megáll nekem is. Ilyen létezik? Méghogy túl öreg vagy hozzá! Az egy barom, ne foglalkozz vele!
2020. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!