Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfi miért hiszi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért hiszi, hogy az egyedülálló nőknek rossz kapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
Édesanyám 28 év után vált el apámtól. Apámat megviselte a dolog, mert nincs aki főzzön-mosson rá, takarítson utána. Anya ezzel szemben kivirult, mióta nincs férfi az életében. Végre úgy élhet, ahogy ő szeretné, nem kell eltűrnie az apám beszólogatását. Korához képest még mindig csinos főleg a válás óta, így meg is környékezték páran. Neki viszont esze ágában nincs újból cselédet játszani, ami a jelek szerint sok férfi egóját sérti.

2020. jún. 1. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert magukból indulnak ki. Egyébként elárulok egy titkot, esetleg anyukádnak is megmondhatod. Egy nő nem csak cselédként élhet párkapcsolatban.
2020. jún. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak azokra igaz, akik egy sz#r kapcsolatból léptek ki. Fiatal nők között is sokan vannak, akik simán csak elvannak, élik az életüket anélkül, hogy állandóan azt lesnék, hogy vajon melyik pasinak tetszenek.
2020. jún. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szüleim is elváltak (össze se házasodtak) még a születésem óta, de anyumnak voltak kapcsolatai azóta, most is van. Ő is szeret egyedül lenni, pedig voltak normális kapcsolatai. A mostanival nemrég mosolyszünetet tartottak, és mondta, hogy tök jó, hogy most nincs itt a barátja, nem is hiányzik neki.

Én is szeretek szingli lenni, pedig soha nem volt kapcsolatom, szóval azt se tudom, hogy az milyen. Van még pár lányismerősöm, akik szintén szeretnek szinglik lenni, és nem is akarnak kapcsolatot, ahogyan én sem.

2020. jún. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én se értem.

Jelenleg szingli vagyok, és bár örülnék egy szeretetteljes párkapcsolatnak, megvagyok nélküle.

Még januárban visszautasítottam egy egyetemi csoporttársamat, mert elképesztő tapló módon viselkedett az egyik barátnőmmel. Olyanokat mondott, hogy ő az egyedüli esélyem a magány ellen (igen, igen, én se hiszem el) és hogy párkapcsolat nélkül nem lehet boldog lenni. Magányos nem vagyok, hiszen ott a családom, barátaim, csapattársaim, a boldogságom pedig több tucat másik dologban megtaláltam.

Én mindig úgy voltam vele, hogy inkább leszek szingli, minthogy rossz párkapcsolatban éljek, mert összejövök az első férfival, aki érez irántam valamit.

2020. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért anyukád érthető hogy sokkal jobban érzi magát szingliként mint egy szar házasságban, ahol mindent o csinált. De amúgy egy ideig én is szeretek szingli lenni, csak utána egy idő után mégis érzem hogy hiányzik valami. Nekem ez egy év után volt, valakinek több év után, másnak pár nap után ez változó ki milyen típus
2020. jún. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Valóban vannak nők, akik csak a házvezetőnő szerepében tudnak kiteljesedni 4 gyerekkel. De azért lássuk be, az értelmesebb rétegnek nem az a célja, hogy az "ura" valagát fényesre nyalja otthon. Ezek a férfiak viszont így szocializálódtak, mert otthon anyu apu segge alá pakolt mindent. Ebből kikövetkeztették, hogy a nők csak és kizárólag így élhetik le az életüket. Anyuci is nagy segítségünkre volt az erre való nevelésükkel.

Anyukád is ott cseszte el, hogy 28 évig hagyta magát cselédnek nézni, mert ő meg ezt a nevelést kapta. Lehetett volna másképp is.

2020. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Az en anyukam is jol erzi magat egyedul.
2020. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem gondolom azt, hogy az egyedülálló nők (és férfiak) feltétlenül boldogtalanok. Szerintem simán lehet így is boldog az ember és pl. párkapcsolat után még jól is jön az egyedüllét.

Ettől függetlenül, a több éve egyedül lévő ismerőseim többségénél azt látom, hogy kőkeményen szenvednek. Vannak közöttük olyanok, akik kifelé előadják, hogy mennyire boldogok, de még a vak is látja, hogy ez nem igaz.

Pl. van egy csaj ismerősöm, aki valentin napont mindig kiakadós posztot rak ki facebookra és az év többi napján is néha kirak valami megkeseredett posztot, amiből lejövős, hogy ő szenved egyedül. De, olyan srácot is ismerek, aki elég aktívan csajozik, de egyszerűen nem talál magához való csajt és ő is szenved.

2020. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem tdják, hogy a nőknél az egyedülálló nem jelent a valóságban is egyedlállót.
2020. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!