Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem szedte le meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem szedte le meg az utolso 2 kepet instarol ha szinte szakitottunk?

Figyelt kérdés
Jelenleg kb levegoben log a kpcsolatunk hisz szakitas kozelbe kerultunk amit o kezdemenyezett de viszont idokozben irt neha h megis velem akar lenni de utoljara offoltam mert inkabb majd eloben beszelnem meg.. 3 honapja nem talalkoztunk karanten miatt es szinte nem is beszeltunk, nem tudom most mit akar vegul ezek utan de nem harcolt nagyon azert h visszakapjon viszont a kepeket nem szedte le tejesen. Kb 10-12 leszedett es 2 meg fent van.

2020. jún. 1. 17:03
 1/4 A kérdező kommentje:
(20/L)
2020. jún. 1. 17:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy egyáltalán minek kell leszedni a képeket. Most már ciki, hogy veled volt?
2020. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, csak ha vkivel nincs egyutt es akkor leszoktak szedni a csokolozos stb kepeket. Es nem az a celom h vege legyen mielott vki elkezdene h nem is erdekel. Szeretem meg es elegge hianyzik ezert is erdekel. Es egyebkent meg irtam h a legtobbet mar leszedte..
2020. jún. 1. 17:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyitva hagyja az ajtót, mert úgy kényelmes. Azért is írogatott néha hogy veled akar lenni, mert beakart tenni biztonságos pozícióba. Hogy mit jelent ez a pozi: adj neki figyelmet, szexet, szórakoztasd ha épp unatkozik, vagy legyél mellette ha támogatásra van szüksége. Persze egy csettintésre eldob ha épp nem kellenének a szolgálataid, ugyanis annyi lenne a szereped hogy az igényeit kielégítsd.


3 hónap után már főleg nem ezen kéne agyalni, rég elkéne felejteni és továbblépni. De rád tartozik mennyi időt akarsz még erre pazarolni, a te dolgod.

2020. jún. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!