Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő szakított már a most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő szakított már a most munkanélkülivé vált pasijával? A diplomás, home-office hős férfiak felértékelődtek a melósokhoz képest?

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 18:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
31%
A melósokat eddig sem vették emberszámba, nem tudom mire gondolsz? 🤔
2020. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%
Ha csak a pénz végett volt vele a nő, akkor biztosan
2020. márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
9%
A nők eleve nem jöttek össze melósokkal eddig se, de ha mégis sikerült, akkor most valszeg tényleg fejvesztve menekülnek 😂
2020. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Hogyne, nincs az országban egyetlen melós se, akinek párja vagy családja lenne :D
2020. márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
30%

az a baj, hogy a legtöbb diplomás hómofiszos, egy csapot nem tud lecserélni, egy automata kaput nem tud megjavítani, kaját se tud termelni, egy disznót se tud levágni.


De semmi gond..


Üdv, egy diplomás :)

2020. márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
52%
Ahogy a 4-es mondja! Láttál te valaha nőt melós oldalán?
2020. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
3%

A nők párválasztási szokásai már az őskortól kezdve ugyanazokon a dolgokon alapszanak, miért változna meg ez pont most?


Csak annyi lesz, hogy még többet fogják szajkózni, hogy "inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban". Magyarul ha nem egy Ryan Gosling a csávó, akkor inkább hagyja.

2020. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%
Brühühü, mindjárt sírva fakadok. Ezért ismerek a környezetemben rengeteg kétkezi munkást, betanított munkást, bolti árufeltöltőt, eladót, akinek barátnője, felesége, gyereke van. Lehet, hogy akit elkerülnek a nők, annak inkább a jellemével, viselkedésével van probléma, nem pedig azzal, hogy melós. De persze jó gyk-s szokás szerint egyszerűbb bűnbakokat keresni, irigykedni és önsajnálatba merülni, mint szétnézni a világban, és rendet tenni odabent.
2020. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
86%
Párom december óta munkanélküli. Jelenleg keresgél, de tekintettel a helyzetre én már elkönyveltem magamban, hogy mostanában nem lesz munkája. Ha meg mégis, akkor csak örülünk. Nem szakítottam vele és nem is fogok. Szerencsére nem idióta, van megtakarítása (mikor dolgozott jól keresett és nem cseszte el az összes pénzét) , valamennyi passzív jövedelme is, nekem még mindig fix a munkám és szintén van megtakarításom. Átvészeljük.
2020. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem egy melóst ismerek, akinek felesége, barátnője van. Nem tudom, hogy miről beszéltek.
2020. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!