Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket zavarna ha a barátnőtök nagy barátságban lenne egy sráccal akivel egyszer lefeküdt?

Figyelt kérdés
Együtt voltak kb 1 hónapi, egyszer lefeküdtek, aztán úgy érezték hogy nem éreznek egymás iránt úgy ahogy kéne, és most legjobb barátok maradtak.
2020. jún. 1. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem mennék bele ilyenbe, ha belementem volna mégis, akkor szakítok és addig zavart.
2020. jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Kizáró ok, ha a kúrópajti vagy az ex része az életének, főleg ha hatalmas barátok. Kösz, ebből nem kérek, találok normális nőket is.
2020. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Semennyire nem zavar. A múlt idő, az múlt idő, a barát pedig barát. A szabályok pedig világosak: megbízom a páromban, ha pedig bármi olyan kiderül, vége.

Viszont nekem is van olyan közeli lánybarát, aki felé egykor szerelmet éreztem, szóval az ő részéről is elvárom, hogy gyanakvás nélkül álljon hozzá, legyen képes megbízni bennem.

2020. jún. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3/3, ezt a választ vártam, köszönöm.

Azt hittem csak én bízok meg ennyire a páromban. Mikor elmondta kicsit elgondolkodtam, de így basztam el az előző kapcsolatomat is. És ez a lány többet ér, mint hogy egy ilyen miatt elhagyjam.

Mégegyszer köszönöm 😀

2020. jún. 1. 17:35
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Igen.
2020. jún. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

4 Úgy vagyok vele, hogy valakiben vagy megbízol, vagy nem.

Aki nem képes megcsalni, az nem fog megcsalni akkor sem, ha jóba van az exével, vagy csupa férfiből áll a munkahelye, stb.

Aki képes megcsalni, az meg úgyis meg fogja találni a módját, tökmindegy, hogy kitől "tiltod el" (a tiltást idézőjelben, mert nem szülő-kisgyerek viszonyban vagyunk, hogy bármitől is eltiltsuk egymást).

2020. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

#3 Azért van különbség aközött hogy erős érzelmeid voltak és ezek egy idő után átalakultak, meg hogy keféltek egymással.


Pontosan ahogy mondod, a múlt az múlt. Aki nem képes továbblépni és a kúrópajtit az életében kell tartania, az egy vészjelzés. Vészjelzés arra, hogy nem csak ez az egy csüng rajta, hanem a többi kúrópajtást is felsorakoztatta, persze barátként előadva, hülyítve őket a figyelemért. Csak éppen ha ti majd veszekedtek, akkor nekik fog fröcsögni rólad, hogy milyen barom vagy, de ha kedve van többhöz is, akkor lehet majd válogatni ki rakja meg megint. Másrészről te mint srác, őszintén: akivel egyszer lefeküdtél, azért írogatnál és lennél továbbra is vele, mert jajj de szupijó együtt vásárolgatni, vagy azért mert megraknád ismét? Ezek a csávók nyilván ennek a reményében tartják vele a kontaktot. Egyébként a legtöbbször az van a háttérben, hogy direkt kétes jeleket küldenek nekik, hogy ne szakadjanak el tőlük.


Nem azt jelenti hogy nem fog megcsalni akinek nincs ilyen figura az életében, de azt igen, hogy saját magadnak okozod a problémát ha van. Naívság azt gondolni hogy mekkora barátság van köztük, de ezért szép az élet, mindenki úgy dönt ahogy akar. Ha neked ez belefér, a te dolgod, lehet élvezni akkor a pajti jelenlétét.

2020. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért vicces kérdező.... Akkor most egyszer feküdt le vagy havi egyszer (hány hónapig?). Ha ezt a kérdésben így idézed, már az nem jó jel, ha ferdítget az illető. Ez olyan, mikor a prosti azt mondja, csak "szolgáltatás"...
2020. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

#7

"Azért van különbség aközött hogy erős érzelmeid voltak és ezek egy idő után átalakultak, meg hogy keféltek egymással."

Van különbség: szerintem érzelmi kötelékek szempontjából könnyebben válik múlttá egy szexalkalom egy hónap szerencsétlen járogatással körítve, mint egy bő fél évig tartó szerelem.

"Pontosan ahogy mondod, a múlt az múlt. Aki nem képes továbblépni és a kúrópajtit az életében kell tartania, az egy vészjelzés. "

Már nem kúrópajti, ez a lényeg. (sőt, mivel egyetlen alkalom volt egy járogatás keretein belül, szerintem erős túlzás bármikor is kúrópajtinak címkézni)

Ha azon parázol, hogy az illető kúrópajti, akkor egyszerűen nem bízol a párodban, és nem értem, egyáltalán pl. dolgozni hogy tudod elengedni. Elvégre mindenki rengeteg időt tölt a munkahelyén és valószínűleg rengeteg vonzó férfikollégája van. Csak rajta múlik, hogy átbasz-e, te gyakorlatilag nem tudod ellenőrizni, mit csinál a melóhelyén.

(nyilván, ha bármi olyan kiderül, vége mindennek)

"Másrészről te mint srác, őszintén: akivel egyszer lefeküdtél, azért írogatnál és lennél továbbra is vele, mert jajj de szupijó együtt vásárolgatni, vagy azért mert megraknád ismét? Ezek a csávók nyilván ennek a reményében tartják vele a kontaktot. Egyébként a legtöbbször az van a háttérben, hogy direkt kétes jeleket küldenek nekik, hogy ne szakadjanak el tőlük."

Kezdjük ott, hogy nem minden nő soppingolós és nem minden férfi akar minden visszaköszönő lányt megdugni.

(minél nyugatabbra él az ember, annál kevésbé kell ezt magyarázni) Rólam is többször feltételezték, hogy "úgy" viszem lakásra a csajbarátokat (nem erről volt szó. egyszerűen alig voltak fiúk a középsulimban, így lányokkal is szoros barátságaim alakultak, és hát persze, hogy felmész egy baráthoz)

2020. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

Fordítsd meg a kérdést angyalom!


Van egy szép szexi csaj akivel a barátod szexelt párszor, és mai napig napi szinten beszélgetnek...


Kétlem , hogy örülnél neki...

2020. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!