Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi nem hisz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem hisz a férfi-nő barátságban, akkor miért tekint egy nőt barátjának?

Figyelt kérdés

Adott két 30-as családos ember. 1éve ismerik egymást, van köztük valami különös vibrálás, ami már masnak is feltűnt. A férfi azt mondja, hogy nem hisz a férfi -nő barátságban, de ezt a nőt barátjának vallja. Külsőre nem egymás kifejezett zsánerei.

Egy barátnőm története ez, és tanácsot kért tőlem, hogy mi ez. Szerintetek?


2018. márc. 4. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Mind a kettőnek sz..r a kapcsolata és egymásra találtak. Csak azok között vibrál a levegő, akik szexuálisan is vonzódnak egymáshoz.


Két haver között nem vibrál a levegő.

2018. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jol irja az elso. En specciel nem hiszek a noi-ferfi baratsagban. De megis vannak lany barataim akikre azt mondom, hogy a barataim.

Mert a baratzona van es letezik, teljesen aszexualisak szamomra.

Csak nehez elhinni, hogy esetlegesen a “parom” is ugy tekint a fiu haverjara, mint en a lany haveromra. Szoval kicsit skizofren helyzet, vagy lehet, hogy a bizalom kerdese is...? Jo kerdes.

25f

2018. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyit jelent csupán, hogy egy férfi és egy nő közt mindig ott van háttérbe a potenciális vonzalom is így nem teljesen barátság ez a legtöbb esetbe. Legalábbis jelentkezzen az aki néha megfarkalná a legkedvesebb cimbóráját!
2018. márc. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, semmiben sem hisz.
2018. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne (pedig én sem hittem benne régen), nekem egy ilyen lány van (6 éve ismerek), akit inkább tartok húgomnak, nagyon sokat szoktunk lelkizni: neki pasiügyei, nekem nőügyeim, meg ilyenek ^_^
2018. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valószínű beállítottság kérdése.

Én, minden nöre, mint lehetséges szexpartnerre tekintek.

Aki ide nem fér be, az nem is lesz barát.

Ez nem azt jelenti, hogy be is próbálkozok.

2018. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor jó eséllyel van ebben valami plusz...
2018. márc. 4. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!