Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak és Nők! Ti mit szerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és Nők! Ti mit szerettek a legjobban a párotokban? Miben látjátok a kapcsolatotok erősségét? Miben látjátok a gyengeségét? Mit gondoltok, miért pont őt választottátok? Miért pont vele hozott össze a sors? Milyen közös céljaitok vannak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 2. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Férfi vagyok.


Ti mit szerettek a legjobban a párotokban?

- Azt, hogy iszonyúan flegma, trehány, ugyanakkor finom és nőies, jókedélyű, jó a kisugárzása, vadítóan dögös, amit én legjobban szeretek egy nőben.


Miben látjátok a kapcsolatotok erősségét?

- Abban, hogy a nehéz helyzetekben össze tudunk fogni. És abban, hogy megvannak benne azok a tulajdonságok, amiket utálok egy nőben, bennem megvannak azok a tulajdonságok, amit ő utál egy férfiban, folyton próbáljuk megváltoztatni egymást, ami érdekes játszmákat szül, és ez hozza magával azt a nagyfokú szenvedélyt, amit kell.


Miben látjátok a gyengeségét?

- Nem tudom, ezen még nem gondolkodtam.


Mit gondoltok, miért pont őt választottátok? Miért pont vele hozott össze a sors?

- Mert jól kiegészítjük egymást minden téren.


Miért pont vele hozott össze a sors? Milyen közös céljaitok vannak?

- 1-2 év múlva szeretnénk egy nagyobb házat venni, de ehhez ugyanannyit kell dolgoznunk, mint ebben az évben. Aztán ha megvan a ház, belekezdünk a család alapításba:)

2020. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
57%

Nehéz egy dolgot kiemelni, és nem csak rávágni azt a férjemre, hogy tökéletes. De ha egyet kell kiemeljek, hogy pont ugyan olyan ember, személyiség, mint én-csak más nemű.

Ezzel kb az összes többi kérdésedre válaszoltam is. A közös cél, hogy boldogan éjünk, életünk utolsó percéig, és mint egyének és mint társak az életben, élvezzük az életet, mert csak egy van.


Gyengeség a kapcsolatunkban nincs.

2020. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Több dolgot is szeretek benne, pl figyelmes, kompromisszum képes, támogató, lehet vele sok mindenről beszélni, jó programokat szervezni!

Mindent meg tudunk beszélni és együtt megoldani!

Nem tudom, úgy hirtelen milyen gyengeség van, sztm nagyon erős ez a dolog.

Hogy miért sodródott az utamba, nem tudom...a lényeg, hogy van nekem!

Most nézegetünk házakat, ősze költözünk. Lányom imádja és lehet lesz majd még egy közös baba is. Most kutyát vettünk (3.). Van pár úticél, nyaralás, sok túra. Egy boldog, őszinte, bizalmas, eseményekkel téli, oszetartó család a cél.

N27

2020. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Mindig is szeretem az okos és tehetséges férfiakat és ő különösen az. Soha nem hagyta abba a tanulást, szorgalmas, életrevaló, nagyon keményen tud dolgozni is és ennek ellenére elképesztően szerény, nagyon kedves mindenkivel, bármiben tud, segít. Rengeteg mindent szeretek benne, nem lenne elég hely itt felsorolni, de ez az egyik legjobb tulajdonsága, szerintem. :)
2020. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Nő vagyok.


A legjobban a páromban a türelmét és toleranciáját szeretem.


A kapcsolatunk erőssége, hogy kitartóak vagyunk. Eddig a lehető legnehezebb helyzetekkel néztünk szembe, amik másokat már szétszedtek volna.


A gyengesége talán, hogy néha kommunikációs nehézségeket kell áthidalni.


Azért választottam őt, mert úgy érzem, maximálisan elfogad, szeret, megbecsül és vigyáz rám.


A közös céljaink egy hàz és az élhetőbb élet kiépítése, illetve később a függetlenedés a társadalomtól.

2020. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Itt miért van lepontozva mindenki?
2020. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt szeretem benne a legjobban, hogy úgy igazán a társam mindenben. A jövőnk építésében, a gyereknevelésben, az otthoni teendőkben, bármilyen nehézségben neki természetes, hogy maximálisan ott van mellettem. És persze ez fordítva is igaz. Szeretem, hogy bármiről lehet vele egyenesen, nyíltan beszélni, nem kell célozgatni, köntörfalazni, magamban őrlődni valamin. Nemcsak a szerelmem, hanem a legjobb barátom is, bárhol, bármikor nagyon jól érezzük magunkat együtt, nincs olyan, hogy nincs miről beszélgetni, vagy unatkozunk egymás társaságában.

Szóval tényleg igazi társ.

Gyengeség, nem tudom... Több, mint 10 éve vagyunk együtt, eközben voltunk nagyon csórók, aztán rengeteget haladtunk előre, összeházasodtunk, született két gyerekünk, házat vettünk, felújítottunk, csomó ilyen vízválasztó szitu megvolt, de nem rezgett a léc sosem, komoly vitánk is ritkán van, nagyon hasonlóan gondolkodunk, egy irányba megyünk. Nem derült még fény gyengepontra.

Közös célunk most már leginkább csak a meglevő életünk fenntartása, a gyerekeink felnevelése, már kb mindent elértünk, ami fontos volt nekünk. Egyéni célok még persze vannak, én vállalkozó vagyok, szeretnék majd folyamatosan fejlődni, a férjem is szeretne az lenni előbb-utóbb, ezekben persze támogatjuk egymást. Aztán majd úgyis lesznek még, mindig kitalálunk magunknak valamit :D

32N, 31F

2020. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amit a legjobban szeretek hogy mindig lehet rá számitani ha valami nem jó a kapcsolatunkban és szóvá teszem akkor változtat meg úgy az egész lényét a stilusát a humorát mindent.A gyengeséget a büszkeségünkben látom és hogy ragaszkodik mindenki a saját igazához.Szerelem volt első látásra azért őt választottam.Azért vele hozott össze a sors mert vele le tudok élni egy boldog életet.Közös céljaink felnevelni a gyerekeinket és elinditani őket az életbe és végre befejezni a ház felújitását és boldog unokázós kirándulós nyugdíjas èveket.
2020. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!