Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friss kapcsolatban születésnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban születésnapi ajándék?

Figyelt kérdés

Sziasztok

4 hónapja vagyunk együtt párommal és bár vannak ajándék ötleteim nem szeretném le rohanni drága dolgokkal.

Névnapjára 1 (márkás) pólót kapott én születésnapomra egy tortát (akkor 2 hónapja voltunk együtt).

Az biztos, hogy tortát kapni fog és említette mostanában,hogy szeretne majd venni órát magának, na most ez egy drágább darab, megtehetem de nem tudom,hogy örülne e neki.

Arra gondoltam,hogy esetleg közös fotós explosion box-ot (meglepetés doboz) készítek és mellé a torta viszont nem tudom, hogy ez 4 hónap után nem e túl személyes.

Esetleg ha vannak saját tapasztalataitok és le írnátok az szuper lenne.

23L

Párom 26F

Köszönöm! :)


2020. jún. 3. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkora értéket vegyél, amit a szíved diktál.

Jó tudni, hogy nem az ajándék értéke a fontos, hanem az érzelem, amivel átnyújtják és amivel fogadják.

Ffi.

2020. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap után én már tudtam, hogy ő lesz a férjem, semmi sem volt túl személyes. 🤷🏼‍♀️ A fotós ajándék és az s.k. torta mehet nyugodtan szerintem.
2020. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a volt barátomnak saját magam sütöttem tortát és vittem egy üveg bort. Nagyon megörült a tortának, mert szerinte nagyon személyes volt, hogy dolgoztam vele órákat a konyhában és nem egy tárgyat vettem neki. Akkor csak 1,5 hónapja jártunk.

25N

2020. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigieket

Én is saját magam szerettem volna készíteni a tortát de sajnos egybe esik a vizsgámmal tehát most valami kényelmesebb megoldást kellett találnom

Egyébként közben az explosion box mellett döntöttem:) köszönöm mindenkinek

2020. jún. 3. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!