Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, szerintetek gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek gáz ha egy lánynak rés van a foga között, ha amúgy szép és igényes?

Figyelt kérdés
Kizáró ok lehet?
2020. jún. 3. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Mármint? Bizonyos fogai közt nem zavar, de az első kettő között felül igen, nem is zavar vagy ilyesmi, se nem szép, se nem ronda dolog, de nekem nagyon az afrikai nőket juttatja eszembe és ők nem jönnek be. Esetleg Heléna macskát a Garfield képregényeiből.


Vanessa Paradis énekesnőnek jól áll pl., de ez elég ritka. Inkább semleges, vagy rossz.

2020. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Én már láttam olyan lányt akinek jól állt, aranyos volt. :)
2020. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem gáz, de nem valami szép. Engem rettenetesen zavart és volt aki meg is szólt érte. Megcsinàltattam.

Hozzá teszem, hogy nekem egy foggyulladàs miatt lett látványos a rés. Mert drága fogorvosom eléggé, hogy is mondjam, szóval s@zar volt a munkàjàban. Aztán a harmadik fogorvosom csinálta meg nagyon szépen. Újraépítette az egész fogam ehhez. Szóval gondolhatod mit művelt az első kettő. Jelenleg az 5.fogorvosomhoz járok. :D

2020. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ím,. egy példa.

A "Sugár-lány". A pesti Sugár Áruház reklámszereplője volt.

"Csak egy ugrás a Sugár!".

Amúgy meg énekesnő és maneken volt.

2020. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz.Esetleg vicces lehet valakinek,de akinek ez önmagában gáz,az még nem nőtt fel férfivá.
2020. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!