Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, milyen egy igényes nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen egy igényes nő?

Figyelt kérdés

Szerintem igényes az, aki naponta zuhanyzik, hetente legalább egyszer hajat mos, figyel az alakjára, ápolja a haját, bőrét, ízlésen, az alakjának, az időjárásnak, az alkalomnak megfelelően öltözik, de sokak szerint ez a legalapabb alap, ettől még senki nem lesz igényes.


Akkor mi kell hozzá?


Most csak a külsőre gondolok, nem a szellemi igényességre, az megint más.


2018. febr. 22. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Akinek nem bőrkeményedéses a talpa.
2018. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Diavolino44 ***** válasza:
9%

Plussz Egy keves smink lemaradt, de gondolom ezt te is maganak ertehetonek gondoltad.


Szerintem ennel tobb nem kell, en szeretem azt, ha a no fel mer venni olyan ruhadarabot ami szexi. Pl feszulos nadrag, kivagott felso, szoknya+harisnya stb

2018. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem úgy értették, hogy alap ez a fajta, általad leírt igényességi fok. Aki ennél többet vár el, annak a külsőségek az átlagosnál fontosabbak.
2018. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
1-es jól írja. Aki ott is mindig ápolt, amit takar a ruha. Regeteg "repedt sarkú" nő rohangál, ez különösen a strandon vagy fürdőben tűnik fel, mert úgy gondolják, hogy ami nem látszik, az nem olyan érdekes. No ez az igénytelenség.
2018. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Azokon kivűl amit felsoroltál szerintem még a fogak és ajkak, illetve hogy a nem látható részeket is apolja, mint punci, hónalj, talp, sarok.

A többi már inkább viselkedés, de nagyon lényeges pl finom mosoly, a nevetés milyensége, tartás mozdulatok, hang.

2018. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

1) normális hosszúságú és láthatóan TISZTA. A körme alja. Ha nem látható egyértelműen ,akkor terjednek tekintek,míg az ellenkezője be nem bizonyosodik.

2) Kakkantás után vagy csak úgy is (ha pl izzad vagy egyebek) megmossa az alvázat a napi 1 fürdésen felül

3) nem hord műszálas bugyit , pólót, zoknit. Tangát is csak egyszer-egyszer

4) figyel a hajára. A hajmosás gyakoriságát szükség esetén növeli.

5) maximum igényesen sminkel, és nem vakol

6) gondosan ügyel h ne legyen csipamaradékos, a hallójáratait rendszeresen tisztítja. Ha kell, akkor a középfűl szakaszt is beleértve.

7) kézkrémet CSAK KÖZVETLEN kézmosás után ken fel, nem hagyatkozik a folyékony kézfertőtlenítőkre kézmosás helyett.

8) nem a tenyerébe tüsszent


Ezek jutottak eszembe hirtelen, ezeken tudok megbotránkozni

2018. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%

"terjednek tekintek" = terjednek tekintem

Ja és ne legyen túlhosszú a haja. Mondjuk hátközéptől lefele már hosszú.

9) ha karját szőrteleníti, azt ne borotvával csinálja.


28F

2018. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így rendben van, nem kell ezt túlmisztifikálni! Hidd el, hogy sokaknak ez sajnos nem alap! Valaki egy igénytelen plázacica, de ki van vasalva a haja, meg egy műköröm meg csiniruci, közben egy trehány, igénytelen, mosdatlan... Tudod, az alma, amelyik kívül szép piros, de wc-t sz*rosan hagyja! 😁
2018. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18%
Melyiktök pontozott le? Biztos csak egy igénytelen fertőtanya lehetett. Egy olyan igazi retkeskörmű türhő. Hát ujjazza csak nyugodtan a seggszagú vagináját a körömgombás ujjával, mert normális faszit nem kap!
2018. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!