Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 feletti szingli nők ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti szingli nők ti miért vagytok szinglik?

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Én azért mert tavaly véget ért a házasságom és azóta még nem ismerkedtem meg senkivel.


33N

2020. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
A nők azért szinglik, mert így döntöttek. Ez a kérdés kicsit butácska volt!
2020. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Mert alacsony a libidóm, és az egyhangú szexet szeretem.


Persze, vannak aszex pasik, lehet belőlük kb 3, kevés az esély, hogy belsőre egyezünk.

2020. jún. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Kicsit fura vagyok másoknak, meg tartózkodó. Nem vagyok csúnya, sem kövér. Sokáig tudatosan nem akartam kapcsolatot, az utóbbi évben kezdem érezni a vágyat, de nem elégszem meg azzal, hogy lehetne valakim akár a szomszédból is, ha nekem nem tetszik külsőre és/vagy a személyisége.
2020. jún. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
30+ is azért leszek, amiért most (29): előnytelen, nem vonzó külső + unalmas, sótlan, semmilyen személyiség. Ezekhez társul még a netes ismerkedés hanyagolása és hogy offline számomra már egyáltalán nincsenek lehetőségek. Mire a 30-at betöltöm, már 7 év 2 hónap egyedüllétnél fogok tartani.
2020. jún. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hamarosan harminc leszek, egy két év, de azért írok.


Azért vagyok szingli, mert magasak az elvárásaim. Hogy mit akarok? Bármi semlegesnél vagy ellenszenvnél erősebb érzést. Volt 120 kilós exem, csóró exem, függő exem, magas vékony exem, hobbifüggő, karrierista, antiszoc, túl társasági, elég vegyes a válasszték, de valamennyire mindet kedveltem egy darabig(csak egyet szerettem, az 10 éve volt). Nem hiszem, hogy bármelyik főnyeremény lett volna, mivel a barátaim mind fujjogtak rájuk, de számomra volt valami bennük. És ennek az érzésnek már 7 éve! Azóta teljesen semleges, vagy inkább ellenszenves mindenki, akit megismerek, ha pedig valami aprócska érdeklődésem mégis van, két hét alatt hanyatlani kezd, ami kevés ahhoz, hogy kapcsolat lehessen belőle.


Próbáltam rávenni magam olyanra, akit nem kedvelek, de a kényszerszex nem jön be, és egy idő után, mikor el kellett viselnem a társaságát, nagyon negatívba csaptak az érzéseim, pedig csak heti 2x kellett személyesen beszélgetnünk.


Rámnézel és nem gondolnád ezeket, úgy nézek ki, mint aki sikeres, bulizik, vékony, csinos, vannak barátai, hétköznapi lány(fiatalabbnak látszom), mégis ez van.


Hiába kedvel a másik, vagy hiába tetszem neki, teljesen üresnek érzem magam. Persze próbálkozok, 2-3 ismerkedős appon is fentvagyok, találkozom is másokkal, szünetet is iktatok néha, hónapokat, nem tudom, mi romlott el.

2020. jún. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#4: Definiálnád pontosabban a fura szót?:)
2020. jún. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én azért mert elváltam 37 évesen. Azóta meg sokszor más volt a prioritás (anyukaként). Jah és mert szerelmet keresek, annál alább nem adom. Így lehet, hogy maradok egyedül, ki tudja?

N 43

2020. jún. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7 Én normálisnak tartom magam. :) Mások mondták ezt rólam, hogy kicsit fura vagyok, de nem fejtették ki, hogy miben és miért.
2020. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: Szerintem a fura az átlagtól való eltérést jelenti, ami nem feltétlenül rossz.:) Talán annyi az összes furaságod, hogy nem repültél rá annyira a társkeresési témára, mint az átlag.
2020. jún. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!