Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek. Félek attól, hogy vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek. Félek attól, hogy vége lesz, ezért bele sem megyek semmilyen kapcsolatba. Vélemény?

Figyelt kérdés

Csonka családban nőttem fel. Kész katasztrófa, amit a szüleim csináltak válás előtt és után is. Utálkozás, veszekedés, negatív gesztusok...

Ezek a dolgok eléggé tönkrevágták a kapcsolatokhoz fűződő viszonyomat.

Szeretnék szeretni, de mindig fékezem magam, mert nem akarom átélni ismét ezeket a gyerekkori élményeimet.


2010. okt. 21. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Húh...ez nehéz. Igazából nekem is hasonló érzéseim vannak, habár a szüleimmel minden rendben van, de a szerelemtől én is félek, egyszerűen nem merek szerelmes lenni, mert félek a csalódástól, és én automatikusan felépítek egy falat ha alakulóban van vmi...nem tehetek róla de nagyon félek...

19 L

2010. okt. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha attól félsz az elején, hogy vége lesz, el sem fog kezdődni sohasem. Lemondasz a boldogságról, csak mert félsz, hogy egyszer vége lesz a boldogságnak, és jaj, akkor vajon mi lesz. Az élet egyik legnagyobb bölcsessége: az élet mindig megy tovább. Ezen a félelmen pedig csakis te tudsz változtatni, senki más. Tudod is, hogy mit szalasztasz el, hogy ha nem próbálod meg legyőzni a félelmedet. Pont azt, amit gyermekkorodban nem tapasztaltál magad körül.
2010. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont egy egy ilyen érzésekkel küzdő férfiba vagyok szerelmes és mindent megtennék érte, de nem hajlandó velem norm. kapcsolatot létesíteni... Pont azért mert neki is hasonlóak a családi körülményei és fél hogy vele is ez fog történni, illetve egyszer csalódott és azóta nem hajlandó közel engedni bárkit magához. Nem tudom hogy segíthetnék neki, próbálom éreztetni azt, hogy mindenben számíthat rám... Magadban próbáld meg letisztázni ezeket a dolgokat mert ez nem a szüleid élete, hanem a Tiéd, és így nem adsz esélyt arra hogy boldog légy!
2010. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 passzív kiskacsa válasza:

figyelj :)

az amit a szüleid tettek nem feltétlenül igazak rád. szóval ha nem alakitod ugy az életed hogy ilyen legyen, akkor nem lesz. ne félj belemenni. de sajnos erre nemtudok mit írni :S

15/L Sz*

2010. okt. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!