Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt egy nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy nő?

Figyelt kérdés

Mindketten 30-as éveink közepén járunk és eleget csalódtunk már a másik nemben.

4 hónapja neten ismerkedtünk meg (nem társkeresőn). A nőről rögtön az volt az első benyomásom hogy nagyon szép, okos, jó társaság. Mutatott magáról képeket, mesélt az életéről de nekem első pillanattól kezdve az volt az érzésem hogy túl szép hogy igaz legyen. Nem találkoztunk, nem is tudom hol lakik, illetve a vezetéknevét is titkolta. Az én nevemet tudja, ebből kiindulva kezdett piszkálni a dolog hogy dumálok a nő. A küldött képek infóját megnéztem, mind 7-8 éves kép volt. Ezzel semmi baj nem lett volna, ha őszinte.


Megszakította velem a "kapcsolatot", nekem az a gyanúm hogy férjes nő, csak netes huncutkodás érdekelte volna, én pedig az elején közöltem hogy feleséget, családot szeretnék.


Szerintetek mi hajtja az ilyen nőket? Mire jó ez, ha nem akarnak semmit? Vagy csak a karantén időszakban jól jött a figyelmem?


(F)


2020. jún. 7. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem is nő volt...
2020. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Napjában mennyit írt?


Könnyen lehet, hogy figyelemhiányos volt, vagy hasonló.

Nem tudhatjuk ennyiből.

2020. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem beszélgetnék olyannal 4 hónapig, akit nem lehet felhívni.

Akit pár nap után nem lehet felhívni, az csak szórakozik veled. Minden új nőnél egyértelművé teszem, hogy csak akkor akarok tőle bármit, ha belátható időn belül van dugás. És ha normálisan telszámot cserélünk, stb. Ha ezt nem akarja, akkor csak az egóját fényeztetné veled. Arra meg használja a többi idiótát.

2020. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatot biztos nem akar, mert akkor nem indítana hazugsággal. Ha régi képeket küld, nyilván nem akar találkozni, mert akkor kiderül, hogy már rég nem úgy néz ki. Valószínű csak valamiféle ego növelés lehet mögötte, akár van valakije, akár nincs.
2020. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7-8 éves képek? Lehet, valami szőrös férfi szórakozott veled, lopott képekkel.
2020. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Legalább meg tanultad a leckét: NEM ISMERKEDÜNK NETEN!
2020. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, miért csinálta ezt, hogy most pusztán unalomból, ego novelesbol vagy csak kis flortoles miatt. Az is lehet nem is o volt a kepen, lehet egy ferfival beszeltel. Ne legyel naiv. A masik családot szeretnel, de le állsz ilyenekkel akik semmit nem mondanak el magukról? De komolyan tőle mit vártál pl, ha még csak a nevét sem árulja el, azt se merre lakik.Ne ilyenekre pazarold el az időd.
2020. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam sokat csalódott ahogy én is és ezért óvatos, jól ki akar ismerni stb. Naponta rengeteg üzenetet küldött, de utólag már rájöttem hogy ez a hobbija és más férfiak is vannak neki egofényezésre. Buta voltam és ez egy jó lecke volt, nem véletlenül nem árulta el a vezetéknevét.
2020. jún. 7. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!