Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Ez neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Ez neki miért jó?

Figyelt kérdés
Hosszú lesz,de remélem érthető. Szóval exemmel szakítottunk,utána úgy voltunk hogy lassan békülünk,az sem jött be ezért próbáltuk a barátságot. Igen,ez sem jött be mert nem tűrtem hogy úgy beszéljen mint egy senkivel. Lehet nekem túl nagy az egóm de akkor se mondjon nekem olyanokat h "ne pofázz", "ne vinnyogj" és "menjél már g*ci". Mondtam hogy akkor beszélek vele ha emberként tud kezelni. Utána barátnőm szólt hogy miket írogat ki facebookra. Nem érdekelt,meg se néztem írogasson csak címszóval. Utána kíváncsi voltam hogy mi lehet az,és láttam hogy akármit teszek minden lépésemet kigúnyolja. Pl elmentem kondizni barátnőmmel,erre kiírja hogy mert kondiba menni menő dolog? ... De élőben pl arra sem képes hogy köszönjön. A kérdésem hogy miért csinálja ezt? Miért foglalkozik mindig velem? Miért jó ez neki? Mikor direkt úgy csinálok mindent h ne keresztezzük egymás életét,jobb a nyugodtság...

#ex #miért foglalkozik még mindig velem
2013. okt. 27. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyerekes, és így akar bosszút állni.
2013. okt. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy idióta.
2013. okt. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kerüld ki ezt az embernek alig nevezhető példányt, és sose állj vele többet szóba.
2013. okt. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem beszélek vele meg semmi,csak érdekelt hogy más szerint ez mire lehet jó neki. :)Ennél többet nem tudok tenni ellene,szóval az "ilyenkor mit csináljak" dolog felesleges lett volna :)
2013. okt. 27. 08:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!