Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok mit kezdeni azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok mit kezdeni azzal a sok lánnyal, akinek tetszem?! Mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lánnyal eddig mindig úgy volt valami, hogy huzamosabb ideig együtt voltunk más okból (suli, munka). Többször észreveszem, hogy utcán, bevásárlóközpontban belenéznek a szemembe, mosolyognak, eladó lányok flörtölnek. Én rövidre zárom ezt, kinézek más irányba, látom rajtuk ezt a "jézusomdenagypancser" tekintetet, és ennyi. Mit tegyek?

Mindig arra gondolok, hogy ennek a rengeteg szép lánynak a 30%-val együtt lettem volna valamilyen formában.... jézusom mit hagytam ki

És egy napon mind megöregszünk, de fingom sincs hogy változtassal ezen!



#felszedése
2020. jún. 7. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Úristen,mekkora arcod van.Ha tényleg jó pasi lennél,most is egy lányt ölelgetnél,nem itt írkálnál hülyeségeket.
2020. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
végigolvastad egyáltalán a kérdést, hülyegyerek?
2020. jún. 7. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
gyakorlás kérdése, odamész, elkéred a messengerét, leghülyébb dumákat fogod eleinte mondani, de majd kialakul
2020. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Én rövidre zárom ezt, kinézek más irányba"


Hát akkor ne tedd.

2020. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező, én is kb így voltam, aki nem hiszi küldök képet és a 6 barátnőmről (közös képek). Amikor huszonéves voltam legalább 100 lánnyal lehettwm volna együtt, kezdeményeztek, rám is mosolyogtak, de én önzizalomhiányos voltam. Egyetem után lett az első barátnőm, majd a többi és mellettük vagy 20 szexkapcs. Viszont már 36 vagyok, nagyjából alig néz már rám nő (megereszekdett arc, kopaszodom, öregszem, de sportolok, nem hagyom el magam). Amit ilyenkor kihagysz, 35 felett amikor már csak 10 ből 1 nőnek kellesz majd (és az sem lesz számodra vonzó), akkor fogod nagyon bánni. Hidd el, ez jó tanács.
2020. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

rocklegendák kokainoztak meg heroinoztak, azért hullottak

lsd-be még nem halt bele senki (legalábbis közvetlenül, maximum közvetetten, ha esetleg kiugrottak az ablakon, mert azt hitték, hogy tudnak repülni)

2020. jún. 7. 21:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
jól van balázska
2020. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 ki az a Balázska?
2020. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!