Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bájos, művészlélek lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bájos, művészlélek lánnyal érdemes ismerkedni? Hófehér bőr, vállig érő enyhén fürtös haj, nagy boci szemek, kötött pulcsi, könyvmoly, tipikus művészlélek, érdemes kezdeni velük, vagy veszéleyesek?

Figyelt kérdés
TUdjátok az eltés bölcsészcsaj va a MOME-s csaj aki romkocsmákba jár, francia irodalmat olvas stb.

2018. okt. 1. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%

AHHH, csak a kérdés elolvasásától elélveztem. XD

Érdekesek, de hogy veszélyesek-e? Azok! Kiszámíthatatlanok, lehet, hogy túlságosan kötődni fog, de az is, hogy minden jól megy, aztán hirtelen egyik napról a másikra megváltoznak a kis drága érzései...

2018. okt. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
17%
Művészlélek? Alapból kicsukva.
2018. okt. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
Többen qrják, mint gondolnád.
2018. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

igen ettől félek én is, hogy titokban nimfománok, mert az milyen művészi, és mindenféle nemzetiségű pénisz járt már bennük

fuj fuj

de lehet tévedek

művészlélek lányok írjatok

2018. okt. 1. 22:16
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Általánosítások, általánosítások mindenhol...
2018. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
4-es, nagy rá az esély. Nekem az egyik kis cuki, szende szűznek kinéző művészlány kezdett el a hedonizmusról papolni :))
2018. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Ilyen lannyal nincs eselyed! Miert? Mert egy muveszlelek nem a gyik-on fogja tolteni az idejet es nem olyan embereket keres tarsasagnak.


Vagy hozza tudsz szolni egy mi a kulonbseg Nietzse es Camus munkassaga kozott parbeszedhez? Jarsz egyaltalan romkocsmakba?


Szerintem amugy erdemes, mert sokkal izgalmasabb lesz, es kihivas, mert neked is nyujtanod kell valamit.Vagyis merlegre leszel teve.


tudom mert evekig jartam eggyel. Azota is ot keresem minden noben.

32F

2018. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
32%
#7: És ezek a művészlelkű ribik miért képzelik, hogy Nietzschéről, Kierkegaardról, Kantról társalogni magasabb színvonal, mint beszélgetni egy programozási nyelvről, az űrkutatásról, vagy éppen a technikai sportokról? Ezek a művészlelkek mind ostoba, begyöpösödött, álszent, hedonista, füves alkeszok. Márpedig nekem egy drogos sznob ne ossza az észt, meg ne várja el tőlem, hogy lenyűgözzem. Egyébként is ezek a szutykok mit tudnak nyújtani? Kívülről fújják néhány szipus költő életrajzát 300 évvel ezelőttről, hát nagy ügy, mit ne mondjak.
2018. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7%
Amit a nimfomániás filmben látsz, az nekik kb. az elfogadott szexuális élet, és mindenféle ideológiát és elméletet gyártanak rá, hogy ez a normális. Ha te másképp gondolkodsz, és nem vagy hajlandó elfogadni, akkor egy begyepesedett, frusztrált lúzer vagy.
2018. okt. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Egy ilyet ismerek. Legfeljebb azért veszélyes, mert az apja politikus, és ha csúnyán bánsz a kicsi hercegnőjével, akkor ráfaragsz.

Egyébként az anya hasonló típus, tanítónő, szóval onnan ez a beállítottság.

Nem iszik, nem dohányzik, vega, biciklivel jár mindenhova, ő köti magának a borzalom pulcsikat, és 99%, hogy szűz. Még a szüleivel jár nyaralni és kirándulni. A legdurvább fesztivál, ahol nyáron megfordult, egy népdalénekes találkozó, kézműves vásárral.

Pont nem az ugrik be róla, hogy veszélyes. Annyira gyerek még, hogy hihetetlen, pedig 20 éves.

2018. okt. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!