Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék ezzel a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék ezzel a lánnyal kezdeni?

Figyelt kérdés
Tinderen elkezdtünk beszélgetni úgy, hogy mindketten jobbra húztuk egymást. Úgy másfél vagy esetleg 2 hete beszélgetünk, leginkább viccelődök vele és érdeklődök, de komolyan is dumáltunk már. Ő is szokott engem keresni, szóval nyitott is és érdekelhetem is. Egyszer megbeszéltük, hogy nemsokára (2 hét múlva) fogunk találkozni, aztán megint szóba került a találka és mondta, hogy most senkivel sem akar, mert elege lett a srácokból és az ismerkedésekből. Viszont azóta úgy érzem, még inkább érdeklődő lett és több is a mondanivalója. Akkor most mit is akarhat ezzel? És szerintetek miket tegyek azért, hogy lássa, nem vagyok egy olyan srác, aki csak egy dugást akarna, meg eljöjjön velem? És mikkel kelthetném fel annyira az érdeklődését, hogy ő is annyira különlegesnek találjon engem, mint én őt? 21/l (ő), 21/f (én)

2017. aug. 17. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha esetleg még Tinderen vagytok, feltétlen kérj egy számot vagy vezetéknevet, és lehet Viberen vagy Messengeren folytatni.

Én azt mondom, nem érdemes ebbe több energiát pazarolni, ha egyszer lemondta, és nem kezdeményez találkozást, az bukó. Viszont ha szeretnél egy kicsit játszani, akkor - bármennyire is rühellem ezeket -, ebben az esetben érdemes egy kis húzd meg-ereszd el dolgot vinni az ismerkedésbe. :D Ne keresd, ne válaszolj rögtön, ne magyarázkodj, miért nem válaszoltál rögtön, és ha igazán belemélyedsz, meg is említheted, hogy mással találkoztál (legyen az egy barát, vagy akárki). Ha bejön, úgy fog rohanni utánad, mint még soha senki, ha meg lekopik, akkor meg amúgy is lekopott volna, csak még húzta volna néhány hétig az eszedet.


Ne hagyd magad.

2017. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajjaj. Az regen rossz ha tinderes beszelgetes alapjan mar azt irod a lanyrol, hogy "kulonleges".
2017. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele tovább. Időnként /ne túl sűrűn/ kérdezz rá, hogy még mindig nem akar e találkozni, de ne erőltesd. Ha egy hónap után sem akar, akkor felejtős. Ez még nem túl nagy energiabefektetés a részedről és közben dumálhatsz másokkal is. bármi lehet még szerintem ebből :)
2017. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1. és 3. kommentelők: Köszönöm a tippeiteket, mindkettőtöknek ment a zöld pacsi :) És hugopareirosathome: Úgy értettem azt, hogy ha élőben is ilyen lenne, akkor nagyon megfogna. Plusz sajnos nagyon magasak az elvárásaim csajozáskor, de ő mindenkit simán maga mögé utasított. És ezekkel nem azt mondom, hogy hű, de szerelmes lettem belé, de simán az lehetnék.
2017. aug. 17. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!