Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok techno-s lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok techno-s lánnyal? Mégis hogy lehet ilyen borzalmasan rossz zenét hallgatni egész nap?


2020. jún. 7. 21:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%

Hallottál már az egyén gondolkodási és választási szabadságáról? Csak mert szerinted szar, más szerint nem biztos az.


Szerintem is szar pl. a mulatós és a Neoton Familía, igazából elviselhetetlen számomra mindkettő, ha meghallom hogy "zsámó" vagy "lezsbeállegycápa" már okádhatnékom van, de tudom, hogy vannak akik kedvelik. A Petsopbojz is undorító az a fejhangú nyervogás büntetés a fülnek!


Ugyanígy vagyok az Eddával is, tipikus rinyazene, mindig valamin rinyált az előadó, aki annyira komolyanvehető, hogy utána átment mulatósba. Túlértékelt.

2020. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
80%

A zenei ízlés teljes mértékben szubjektív. Nem mondhatod, hogy sz@r csak azért, mert neked nem tetszik.

Ha egy lányt csupán a zenei ízlése alapján ítélsz meg, és döntöd el, jársz-e vele, akkor nem benne van a hiba :D

2020. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
És elviselnéd a csajodnak, hogy egész nap Bódi Gusztit üvöltet?
2020. jún. 7. 21:35
 4/20 anonim válasza:
89%
Nem. De nem is gyakorin írnék ki kérdést, hogy megoldást kapjak, hanem beszélnék vele, hogy nekem ez nem tetszik, lehetőleg akkor hallgassa, mikor nem vagyok jelen, vagy fülessel tegye. Mindíg van megoldás, csak gondolkodni kell.
2020. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

3.


Nem, de másnak se :) De semmit nem viselek el amit bárki üvöltet, létezik magánszféra, hallgassa ott a szarjait, én se tukmálom rá a saját kedvenceimet, bár azokat úgyse ismeri.

2020. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

ez drogos zene, de a legtöbb technos is felvállalja

ezt nem otthon youtuberól fogod élvezni, kis laptop hangfallal, hanem belasztizva egy klubban

utána meg márt azért hallgatod, hogy felevelenítsd azt a feelinget

ez nem pop zene, hogy kellemesen elhallgatgatod, mint a shakirát, ezért underground

2020. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
hát azt látom a csajnak fel vannak akadva a szemei a holdig
2020. jún. 7. 21:40
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Hiába pontoztok le, de ez nyílt titok, hogy a techno kultúrához hozzá tartozik a psychoactive drogok
2020. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%

8.


És melyik zenei irányzathoz nem? Mennyi "rocklegenda" halt bele ebbe, a "reggitáborban" vágni lehet a fű által keltett füstöt, a repperek is mindig a drogokról keménykednek, a gettóban amúgy sem könnyű ezt kikerülni.

2020. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
6%

2. vagyok.

Ha már itt tartunk, nem értem, mire fel minősítitek le az én kommentemet sem...mind tudjuk hogy ez az igazság, de az igazság néha fáj. :D

2020. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!