Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy nekem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy nekem nem jönnek össze azok a dolgok amikre vágyok?

Figyelt kérdés
Más se akar egyedül meghalni, én sem. De hiába próbálkozok a párkereséssel, még se jön össze. Interneten is olyanok írnak, akiknek nem helyes a helyesírásuk, sajnáltatják magukat és utálják a nőket különböző idézetekben, az exük után siránkoznak, vagy barátnő mellett írnak. Köszönöm, de erre nem vagyok kíváncsi. A múltban elkövettem azt a hibát, hogy olyannal jöttem össze, aki barátnő mellett írt, aztán szépen megszívatott, átvágott, belém rúgott. Hiába teszek a külsőmért, hogy jobban nézzek ki, ez sem elegendő senki számára. Sok nőt még kövéren is szeretnek (nem voltam sose kövér), vagy akárhogyan, de engem nem. Most ezzel nem nézek le senkit, de ez így van. Facebookon is csak nézhetem, hogy mások hogy megtalálják az igazit, eljegyzés, esküvő stb, míg nekem csak a magány jut.
2020. jún. 9. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most bocs de te nem ugyanezt csinálod? Nem sirankozol itt?


Ennyi alapjan nem lehet megmondani mi veled a baj. Ha egyáltalan van. Kikkel ismerkedtél? Hogyan ismerkedtél? Lett-e randi? Ha igen milyen volt? Volt-e már hogy azt vetted észre bejössz valakinek?

Az se mindegy hány éves vagy. 20 vagy 30 vagy 40?

2020. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy siránkozásnak tűnk, de én csak egy anonim oldalon szeretnék tanácsokat kérni. 25 és 30 között vagyok.
2020. jún. 9. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Oké de még mindig kevés az infó:D
2020. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Pár napja egy nagyjából korodbeli nő írt ki majdnem hasonló kérdést. Próbáltam vele beszélgetni, próbáltam volna megismerni őt, de két rövid üzenet után nyomtalanul eltűnt. Amennyire észrevettem, nagyjából ez a gyk-s női repertoár, siránkoztok, de amikor meg próbál veletek kommunikálni valaki, akkor eltűntök, vagy ha egyáltalán eljut odáig a beszélgetés, akkor egy esetleges találkozást is hárítotok. Tudom, mert nem egy lánnyal/nővel beszélgettem már itt is, és érdekes módon nagyrészt mindig ez lett a dolog vége. Ezek után csak annyit tudok mondani, hogy mindenkinek joga van úgy elcseszni az életét, ahogyan akarja, az ilyen siránkozókon szerintem senki nem tud segíteni.
2020. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oke, en meg egy csodas parkapcsolatba nagyon jo anyagi korulmenyek koze kerultem.

Tiz ev utan hirtelen meguntam. Oregedes, halal jar az eszemben, menopauza elotti idoszak. Rettegek, hogy most mar csak ezzel az emberrel szexelhetek, semmit nem tartogat nekem az elet.

Nagy hazban lakunk, en pedig egy sajat kislakasrol almodtam mindig, es kimaradt ez a lancszem. Nem kell dolgoznom. Csak elvennem mas munkajat, es a penz nem lenne nagy kulonbseg. Hianyzik a tervezes, almodozas, vagyakozas.

Ertsd meg, nem ugy van az elet, hogy akik kipipalhattak a happy endet, meg a luzerek.

Boldog pillanatok vannak. Nekem az a hoeses, a naplemente hegyek kozott, stb...

Ne feladat teljesitesenek fogd fel a sorsot.

2020. jún. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!