Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Annak ellenére, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Annak ellenére, hogy az incelek állandóan nőket kritizáló kérdéseket írnak ki és folyamatosan kommentháborút kell vívnotok velük, mégis azt érzitek, hogy egyre közelebb kerülnek a szívetekhez?

Figyelt kérdés
2020. jún. 10. 14:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
35 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még távolabb kerülnek. Mintha azt még lehetne fokozni...
2020. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
:D
2020. jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak egyre nagyobb undorral töltenek el és már meg se próbálok türelmes vagy megértő lenni az ilyen emberekkel szemben.
2020. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

-Én egy kedves, normális srác vagyok. Tisztelem a nőket, szeretem az állatokat, de eddig sajnos nem volt barátnőm. A hobbim a Super Mario.

-Értem, de én egy leszbikus kategóriában lévő kérdésre válaszoltam, és amúgy sem szeretnék gyakorin ismerkedni.

-Te rohadt szemét q*va! Rohadj meg egy árokparton! Remélem megerőszakolnak holnap este szemét P*csa! Az összes nőt meg kéne fojtani, mind undorítóak vagytok!!! A puszta létezésetek fájdalmat okoz!

MAJD FÉL ÓRA MÚLVA EGY MÁSIK KOMMENTEN KERESZTÜL:

-Én egy kedves, normális srác vagyok. Tisztelem a nőket, szeretem az állatokat, de eddig sajnos nem volt barátnőm. A hobbim a Super Mario.

2020. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4# Ez nem igaz! A fojtanit általaban ly-vel írják!😁
2020. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!