Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti egy adott férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti egy adott férfival való internetes ismerkedés során hányszor hazudtok az első randi kezdetéig?

Figyelt kérdés
2020. jún. 10. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Talán meglepő, de nem szoktam hazudozni. Ugyanis én komoly kapcsolat reményében ismerkedem és úgy vagyok vele, hogy ha összejön és kiderült, hogy hazudtam, azzal saját magamat lövöm bokán.
2020. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapcsolatot szeretnék, akkor mi értelme hazudni? Úgyis kiderül. Miért akarnék minuszból indulni az első randin?
2020. jún. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért hazudnék? Ha hazudnom kellene, csak egymás idejét rabolnánk, mert egy idő után úgyis kiderülne az igazság.
2020. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Társat keresek, szóval tök fölösleges hazudni magamról. Olyat lehet, hogy hazudok, hogy nem azt mondom, hogy szarni voltam és azért nem írtam
2020. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért hazudnék? Vagy miről? Nem értem.
2020. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Eddig még amúgy nekem se hazudtak a nők. Persze alapvető külső dolgokat értek ez alatt, együtt nem éltem velük.😁
2020. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En alkalmizashoz se hazudok. Se igenyem, se szuksegem nincs ra.
2020. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sosem hazudtam, semmi értelme. Ha komoly dolog lesz belőle, milyen ciki már, ha kiderül a sok kamu:D Meg hát en is oszinteseget várok el, akkor en sem fogok a masik arcaba hazudni.
2020. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!