Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortól vagyok turelmetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól vagyok turelmetlen ? Feleségem megkért hogy uljek le mellé beszélgetni. Én leültem, O telefonon kezdett beszélgetni. Most 32 perce ülök, várok mikor kerülök sorra.

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Meddig várjak ?
2020. jún. 10. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyha nem olyan fontos telefon hívás, hanem csak sima barátnő hívta, engem nagyon zavarna ha nem tudná későbbre tenni azt a hívást
2020. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem kezd bele a mondandójába miután leültem 5 másodpercen belül, nem várnék 10 percet sem, nemhogy fél órát. Mennék a dolgomra, aztán majd mondja, mikor aktuális.
2020. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Én a helyedben felálltam volna és továbblépek amikor meghallom kivel beszél. Lakásom belül maradsz, gondolom. Ha igen, elér akkor ha befejezi.

Ha barátnővel cseveg a helyedben mérges lennék, nyugodtan mondhatta volna Neki,hogy visszahívja ha nem fontos most azonnal a mondandója.

2020. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Otthagynám a túróba, full tiszteletlen!
2020. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Otthagytam volna a f**zba.
2020. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugye viccelsz? Bunkó a feleséged. 5 perc után otthagytam volna.
2020. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ezt a kérdést :D
2020. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ekkora papucs!
2020. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

40 percet vártam, majd lementem a kis saját szobámba csinálni a saját hobbymat. Lejött rá 5 percre és azt mondta hogy nem szóltam neki, hogy most készen állok a beszélgetésre.


Végülis igaz, én vagyok a hibás mert beszélgetni hívott azt amikor odamentem nem mondtam hogy fel vagyok készülve a beszélgetésre.


Igazából azt se tudom hogy ha beleszólok a beszélgetésbe hogy beszedkesz állapotban vagyok akkor mit rontok el azzal hogy megzavarom.


Ezt kov alkalommal kipróbálom.

2020. jún. 10. 22:06
 10/13 anonim ***** válasza:

😂

...Beszédkész állapotban vagyok...😂


...Nem is értem miért mondják ránk, nőkre, hogy nem vagyunk egy egyszerű lelkek 😂

2020. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!