Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En vagyok a turelmetlen?!

Figyelt kérdés
A baratommal juliusban leszunk 1 evesek. En szertnek vele osszekoltozni,es nem a nagyianal egyutt lenni.De o meg ezt nem tervezi a kozeljovoben.Mit csinaljak?Legyek vele turelmes? koszonom!
2013. jún. 20. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Legyél türelmes. Én egy éves koromban még csak járni tanultam, egyálalán nem gondolkoztam azon, hogy összeköltözzek egy másik egyévessel. Főleg, hogy nehéz ilyen fiatalon munkát találni, aztán miből tartanátok el magatokat? Várj amíg nagykorúak lesztek és minimum írni-olvasni tudtok.
2013. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz mást.
2013. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1 év az még k*rva kevés az összeköltözéshez.
2013. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
elnezest elso,h veletlenul nem figyeltem es elirtam,evfordlonkra ertettem es normalis valaszokat vartam..gondoltam ennel fejletteb vagy...-.-"
2013. jún. 20. 15:28
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem 1 év után még nagyon korai összeköltözni,

legyél vele türelmesebb

2013. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
lehet h igazad van h keves..de kb 5 eve ismerjuk egymast..eddig a legjobb baratom volt mint pasi es 1 evvel ezelott jottunk ossze mint 1 par..
2013. jún. 20. 15:30
 7/9 anonim ***** válasza:
elsön behaltam :D
2013. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, te vagy a türelmetlen...remélem válaszoltam a kérdésedre.
2013. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazából ez nem feltétlenül attól függ, hogy hány éve vagytok kapcsolatban, vagy érzi az ember, hogy akarja, vagy nem. Te már szeretnéd, ő még nem, sajnos akkor várnod kell, ezt mindkettőtöknek akarni kell.
2013. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!