Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez problema? Vagy en vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez problema? Vagy en vagyok turelmetlen?

Figyelt kérdés
Mult heten osszejottem egy sraccal aki mar regota tetszett nekem es en is o neki. azota ketszer talalkoztam vele 2-3 orara a napi elfoglaltsagok miatt. Most penteken ahelyett h taliztunk volna elment haverokkal inni, szombaton meg szuli napi bulira megy ugy h nem hivott magaval. Termeszetes ez, mert meg korai lenne?
2008. márc. 29. 04:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
türelmetlen vagy. 2 találkozás még bőven semmi.
2008. márc. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak azert furcsa mert o hivott ki eloszor es o kezdemenyezett. ha meg osszejovunk nekem az lenne a normalis h a csajjal szeretnem tolteni az idot de lehet h pasik maskepp mukodnek. igaz ir sms-t minden nap vagy emailt vagy telefon de az azert meg sem ugyanaz. miert nem hivott magaval a partyra???
2008. márc. 29. 09:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem hívott el, mert még nem tudja, hogy hogy viselkedsz ilyen helyeken, és te sem tudod, hogy ő hogy viselkedik. Mert ha pl ő leissza magát a sárga földig, az nem keltene benned jó benyomást (persze fordított esetben sem) és kereszthet vethetne a kapcsolatnak. Várd ki, ha jobban megismeritek egymást, tudjátok egymás szokásait, akkor rengetegszer fogtok elmenni együtt valahova. Attól, hogy most nem hívott, még nincs baj a kapcsolatban, mert még korai lett volna.
2008. márc. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ez normális dolog. Kétség kívül nem ismeritek még egymást, nem tudjátok, hogy mi a fontos a másiknak, hogy mik az elvársok. Majd idővel, mikor már jó ideje együtt vagytok, majd ráértek beszámolni a dolgokrl, meg ráér meghívni ide-oda. Légy türelemmel!
2008. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi akkor most megnyugodtam. azt hittem h vmi baja van velem vagy nem keresi a tarsasagom de igy most mar vilagos. azt tudom ha kimegy akkor szeret inni a haverokkal... de h mennyit valo igaz nem tudom...
2008. márc. 29. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!