Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire furcsa dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire furcsa dolog, hogy 37 éves nő létemre nagyon szimpatikusnak és szexuálisan vonzónak tartok egy 67 éves férfit?

Figyelt kérdés
Amúgy 10 évvel fiatalabbnak gondoltam.
2020. jún. 10. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem nem a férfit, hanem a pénztárcáját tartod vonzónak.
2020. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon furcsa lenne, ha így éreznék, de ezt neked kell eldönteni.
2020. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert biztos szexuálisan vonzó. Vannak jó pasik és vannak kevésbé jó pasik. Én halálosan szerelmes vagyok egy 50 évesbe, aki iszonyat jó pasi és szerintem 10 év múlva is iszonyat jó pasi lesz.
2020. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most hogy jön ide a pénz? Itt zömében ilyen pénz fóbiás nyomorult emberek írkálnak. Ez a férfi anyagilag hátrányosabb helyzetben él, mint én. És van nője. És nem akarok összejönni vele, mrt nekem is van párom. Csak egyszerűen vonzó. És tetszik benne, hogy nagyon kedves, figyelmes.
2020. jún. 10. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Gerontofil vagy :)
2020. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!