Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen ragaszkodó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen ragaszkodó?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok meglenni párkapcsolat nélkül. Muszáj hogy legyen mellettem egy társ mert én csak akkor érzem magam boldognak. Egyedül egy senki vagyok nem akarok egyedül lenni soha. Meg nem tudok bízni a férfiakban sem. Pedig a mostani párom nagyon szeret engem ezt érzem is és ki is mutatja minden egyes nap hogy ő mennyire szeret. Mégis bizalmatlan vagyok vele szemben is. Én olyan lány vagyok aki szeret a párjával lenni minél többet. Nem akarok a páromtol külön lenni 1 napig sem. Amióta megismertem őt azóta szinte elválaszthatatlanok vagyunk minden nap találkozunk mert közel lakunk egymáshoz. Én azt akarom hogy minden nap velem legyen és attól félek hogy előbb utóbb bele fog ebbe unni hogy minden nap együtt vagyunk. De ha két ember igazán szereti egymást akkor csak nem unnak egymásra. Nektek erről mi a véleményetek? A páromnak pl az sem tetszik ha 1 nap ötször megkérdezem hogy akkor találkozunk? Azt mondta ne legyek ennyire bizalmatlan vele szemben és tudom hogy igaza van.
2020. jún. 11. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szóal tudod magadról, hogy kapcsolatfüggő vagy, a kötődési mintád borzalmas, képtelen vagy a bizalomra és ennek ellenére mégse kezelteted, hanem inkább a párod bünteted.. Szegény srác.
2020. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na és szerinted hogyan kezeltessem ezt? Nem olcsó mulatság egy jo szakember. Én meg nem tehetem azt meg mivel szegény vagyok! Már gyerekkorom óta küzdök lelki problémákkal.
2020. jún. 11. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod mi a baj akkor változtass magadon. Ne legyél óvodás és ne cseszegesd folyton szegény srácot, adj neki teret és próbálj meg kicsit te is kibontakozni. Vegyél ceruzákat és rajzolj, menj el sétálni, nézz meg valami jó filmet vagy sorozatot, stb.
2020. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!