Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők mennyire ragaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire ragaszkodnak hozzá, hogy a gyerekük a párjuktól legyen?

Figyelt kérdés

Egy tegnapi kérdés szülte ezt, amiben állítólag a kérdező barátnője azt akarta, hogy ő és a kérdező együtt neveljék föl azt a gyereket, aki egy másik férfitől van, tehát nem korábbi házasság meg megcsalás, hanem a nő másnak a spermájával lesz terhes.

Na mármost ez a kérdés szülte bennem ezt, hogy a nőknek mennyire fontos, hogy a gyerekük az aktuális párjuktól, férjüktől legyen?



2020. jan. 5. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Hát nem tudom,de nálam ez alap.Ok,vannak olyan élethelyzetek,amikor másképp alakul,de a tegnapi kérdés az nem az volt.Gondolok arra,hogy ha pl.egy nőt megerőszakolnak,és úgy marad terhes,vagy,ha pl.elveszti a gyermek édesapját,vagy ha elválnak meg ilyenek....akkor nyilvàn új kapcsolatot kezd a nő.
2020. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenki attól szeretne gyereket akibe szerelmes, hogy utána mi történik a családban az már egyéni preferencia.

A rengeteg balkézről született gyerek elsősorban férfi kiváltság volt mindig is.

2020. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem láttam a korábbi kérdést de nekem az alap hogy a páromé legyen a gyerek ha már a párom. De ha neki nem lehet nincs bajom a mesterséges megtermékenyítéssel mert amennyiben képes vagyok kihordani egy gyermeket és megszülni szeretnék saját gyermeket. Kérdés ehhez a férfi hogy áll. Viszont amíg mindketten termékenyek és egészségesek vagyunk nem látom okát. A megcsalást elítélem ebből jön hogy nem vállalnék bal kézről gyereket.

Viszont ha valahogy egyedül maradnék egy gyerekkel ugyanúgy keresnék párt.

Mondhatni nem ragaszkodom körmöm szakadtáig ahhoz hogy az apja nevelje a gyereket de azt tartom a normálisnak így arra törekszem.

2020. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt a kérdést én sem láttam, de az ugye egyetlen nőről szól. Én a magam nevében tudok nyilatkozni, én nem alkudtam meg a párválasztásnál, nem csak kényszerből vagyok a férjemmel, hanem őt választottam, mert őt tartottam a lehetséges legjobb jelöltnek minden olyan szerepre amit előre láttam- szerető társ, férj, apa, minden egyben. Ha nem lett volna így, akkor nem ő lenne a férjem. És minthogy viszont őszintén így gondolom, ezért az ő tulajdonságait szeretném továbbadni a jövő generációinak is, vagyis semmi értelme nem lenne zabigyerekeket hozni haza, akiket ő nevelget, de az ő számomra tökéletes genetikája meg menjen veszendőbe. Szóval nekem igenis fontos, sőt, elengedhetetlen, hogy a férjeméi legyenek a közös gyerekeink.

Amúgy szerintem egy nő nem tehet annál undorítóbb, visszataszítóbb, elítélendőbb dolgot, minthogy egy idegen férfi gyerekét nevelteti fel a jóhiszemű férjjel. Mindkét férfi felé gerinctelenség, az egyik felé azért, mert fogalma sincs róla, hogy gyereke van, pedig az is lehet, hogy örülne neki és boldoggá tenné, a másik férfi felé meg egyértelmű, ő azt hiszi, hogy már van családja, pedig csak egy idegen gyereket nevel és eltart egy gusztustalan kígyót mellé.

2020. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát amennyiben a férfi nem nemzőképes, ez lehet egy megoldás, de egyéb esetben miért akarná bárki kifejezetten, hogy ne a partjától szülessen gyereke?
2020. jan. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!