Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában annak a félnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában annak a félnek van kint (itt-ott, amott) több közös képe a másikkal aki jobban akarta vagy jobban ragaszkodik a kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Most tekintsük el a közösségi oldalak megítélésétől légyszíves.
2019. júl. 24. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem, ez inkább felhasználói szokás. Van, aki szeret fotókat kitenni, van, aki inkább csak olvasgat. Soha nem láttam összefüggést ezek között a dolgok között.
2019. júl. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Vagy az van, amit az első ír, vagy az a fél nem posztol, amelyik félrekefél.
2019. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ. Ha az egyiknél 20 közös kép van, a másiknál 40, akkor szerintem nem lehet belőle következtetést kivonni. Ha az egyik félnél 0 közös kép van, és mondjuk nem engedi, hogy tageld, vagy elrejti, az már gázosabb, mert nem vállalja fel a kapcsolatot.
2019. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
*levonni
2019. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Nehéz nem eltekinteni, mivel ez nem csak a sima "jobban akarta dolog" hanem egyfajta trend is manapság.

Sokan csak a külvilág felé akarják promózni magukat az ilyen képek mennyiségével, főleg ha a képen a társuk egy dekoratív férfi vagy nő.

Szóval ehhez ismerni kéne azt aki ezeket a képeket kirakja, és akkor lehetne megítélni milyen célból teszi mindezt.

2019. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5-ös válaszolóval értek egyet.


De a legtöbben csak villogni akarnak :)

2019. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Vagy igen, vagy nem, csak a másik magasról tesz a közösségi médiára. Ezt nem lehet általánosan megmondani úgy, hogy nem tudni róluk semmit.
2019. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Semmi köze ennek a ragaszkodáshoz :) van aki imád pózol i egyedül is párjával is...van aki meg nem ez a tipus.
2019. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Ez lehet személyiségbeli eltérés is, de én például láttam már ilyen kirakat kapcsolatokat csúnya szakítással végződni, szóval gyanús is lehet a túl sok ömlengés közösségi oldalon.
2019. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha valaki mindenről posztol csak a párjáról semmit, az gyanús. Ha valakinek nem szokása akkor nem gyanús. Én 1-2 képpel szeretem tudatni, hogy foglalt vagyok.
2019. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!