Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztosat bizonytalanra cserèlni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztosat bizonytalanra cserèlni?

Figyelt kérdés
Rossz a biztos ,fèrjem van ,megvan lènyegében mindenem mindenünk ès gyerek is 8éve vagyunk együtt,de a szex nagyon rossz sőt szinte nem is működik köztünk illetve az utobbi idoben az anyagi gondok is besűrűsödtek,ne itèljetek ,a bizonytalan, a szeretőm van hatalmas jókat szexelünk ès nagyon jól megvagyunk,felvetette a dolgot lépjek ki a kapcsolatomból ès töltsünk több időt együtt ,nem tudom mi tévő legyek ,valaki jàrt hasonló helyzetben?mindennek van előnye ès hàtrànya az útóbbit leckènek mondanám önàlló erős független nő lennèk,egy fèrfival akivel jól érzem magam vagy épp ellenkezőleg sülne el a dolog ès elveszítenèk mindent!
2020. jún. 11. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
El fogsz veszíteni mindent, csak idő kérdése.
2020. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, akkor a szeretőd nem akar veled élni, pláne nem a gyerekeddel, csak válj el a férjedtől. Miért is?

Te meg hozzámentél valakihez, akivel xar a szex? Miért is?

A gyerek fogja ennek meginni a levét.

Válj el, és legyél erős, független, egyedülálló nő. És anya! Aztán majd pározz, ha már tudod, hogy mit akarsz.

2020. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem fogsz elválni. Maradsz a langyos kakiban a gyerekek miatt.

Tegyél úgy, mint a legtöbb nő: élvezd ki a szeretőddel való helyzetet, amíg tudod, hitegessed, hogy majd elválsz, persze soha ne tedd meg.

2020. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább lennék egyedül, mint egy szar házasságban ami azt illeti. Hogyha meg a rossz szex a váló ok, akkor viszont gondolom eddig se volt jó, szóval nem értem. Miért nem próbálod a férjednek megmondani hogy lehetne jobb a szex?
2020. jún. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem csak akkor liánozzál, ha már tuti biztosan fogod az új indát. Addig nem szabad elengedni, ami most a véd a zuhanástól.
2020. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen szar kapcsolatból ahol már gond nélkül elmész máshoz azonnal lépni kell. A gyereknek a lehető legszarabb és értelme sincsen.
2020. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Azért Te is egy ritka gusztustalan véglény vagy!

Most tényleg azon gondolkodom ,hogy vajon a nők miért is várnak bármilyen megbecsülést bárkitől is mikor ilyen aljas módon viselkednek? :O

Remélem hoppon maradsz és elvesztesz mindent...a gyerekeket is.

2020. jún. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ramos ökle ***** válasza:
82%
A legfontosabbat már elvesztetted: az eszedet. :D A többi majd követi, akár akarod, akár nem. :D
2020. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!