Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim! Amikor úgy döntötök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Amikor úgy döntötök, hogy egy férfivel lefekszetek, akkor mi alapján döntötök? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy amikor egy férfivel csak alkalmi kapcsolatra kerül sor, akkor az mi alapján dől el? Mit kell tennie ahhoz a férfinek, hogy lefeküdjetek vele? Jó duma? Nézzen ki jól? Vagy épp az adott férfiből csak annyit néztek ki, hogy egyszer jól lesz, aztán annyi?!
2020. jún. 11. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor és ott nagyon vonzónak talaljam.
2020. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Bár nem nő vagyok, de szerintem ez emberenként eltérő. Van olyan nő, akinek a tökéletes külső kell, van olyan, aki összességében nézi a kisugárzást, van akit a duma, hang, stílus indít be. Az én esetemben a szemem tetszett nagyon egy hölgynek, bár nem feküdtem le vele, mert nem vagyok híve a laza dolgoknak. 30F
2020. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Nézzen ki nagyon nagyon jól!
2020. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyéjszakásom nem volt. A szeretőmnél, fontos volt, hogy működjön a kémia.

Kicsit ismerjük meg egymást. Nekem ez kellett és így a szex is egészen más.

2020. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyen jóképű!
2020. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szexre egyértelműen, vonzó külsejű, valami extra kisugárzás aminek nem tudok ellenálni.

Kapcsolatra a vonzó külső elhanyaholható, inkább a belső tulajdonságok a fontosabbak.

2020. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Alkohol, szerelmi bánat, buli hevében. Ezer oka lehet.
2020. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én akivel lefekszek, azzal nyitott vagyok másra is. Nem dugok selejtekkel, szépen is néznénk ki.


Amúgy azért fekszek le az illetővel, mert úgy érzem. Mert olyan a lelki állapotom, aminek egy részéről ő tehet, mert szimpatikus, férfias és vonzó, egy része pedig bennem dől el. Nekem eléggé olyan a beállítódásom, hogy a legtöbb esetben ha az atyaisten lenne mellettem, akkor sem lennék képes vele szexelni. Ilyen vagyok, kész. Ha emellett ittam vagy stresszes vagyok vagy valaki más van az életemben, akkor meg aztán végképp meg sem mozdul bennem semmi. Szóval nagyon sok múlik rajtam, talán több, mint a másik félen.

2020. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!