Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyi ideig vártok, amíg először lefekszetek egy sráccal, miután összejöttetek? Napok, hetek, hónapok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Lehet, hogy egy heves pillanatban előtte megtörtént már... De szerintem 2-3. héten elég ideális a dolog
2015. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első kapcsolatomban 1 hónap után. Másodikban már két hét sem kellett.
2015. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon a partnertől függ. Mennyire bízok meg benne, mennyire vágyok rá.

Volt, hogy másfél hónapig húztuk és volt akivel 2 hét után.

2015. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. alkalommal már szeretkeztünk de azért azt hozzá kell tennem , hogy 12 évesen szerelmesek voltunk egymásba aztán 23 évig nem is hallottunk egymásról aztán össze hozott a net világa de azóta is együtt vagyunk!
2015. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy esik. A párommal például már az első randin. Nem bántam meg, fergeteges volt :)
2015. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
ha jól megismertem kb 3-4 hónap mert ha valaki szűz azért meg se adhatja bárkinek ida magát...
2015. febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen a kapcsolat. Volt, akivel 4 hónap után sem volt semmi, szakítottam is (nem kívántam őt egyáltalán)

A volt barátommal a 3. randin, de nem bántam meg egyáltalán, nagyon jó volt:)

2015. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En a mostani parommal majdnem osszejottem, aztan meggondoltam magam es egy ev mulva talalkoztunk ujra. Megmindig ugyanolyan lelkes volt, es meg azonfelul vart egy honapot. Meg parizsba is elvitt egy hosszu hetvegere, akkor mar azt hitte valami bajom van vele azert nem adom be a derekam:D de megerte mert azota mar az eskuvot szervezzuk:)
2015. febr. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!