Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó ebben az életben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó ebben az életben?

Figyelt kérdés
Az a jó dolog hogy míg én egyedül vagyok addig nézzem az ismerőseim, exek milyen boldogok? Az exek engem nem becsülnek, de látom, hogy más nőt meg igen. Míg én egyedül rohadok itthon, addig mások a párjukkal, férjükkel kirándulnak, különböző jó helyekre mennek.
2020. jún. 11. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy megbecsülik mert együtt vannak. Az exszem mindig mások előtt ölelgetett fogta a kezem, fontos volt neki a látszat. Ó ha tudnád milyen nyomorúságos kapcsolatok vannak örülnél, hogy nem vagy benne.
2020. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az életedet neked kell alakítanod. Ha te férfire vágysz, akkor keresned kell egy férfit. És addig kell keresgélned, amígy nem találsz olyat, aki hozzád illik és jól érzitek magatokat. Ezért tenni kell, sok energiát belefektetni. Nem könnyű, de aki nagyon akar valamit és tesz is érte, annak sikerülni fog.
2020. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a jó, hogy kikapcsolhatom a fészbúkot és nem kell néznem őket, hogy "milyen boldogok"


Én döntöm el, hogy kire/mire szórom el az időmet és nem más.

2020. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Keress magadnak párt?
2020. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem rég szakítottam de nekem is átfutott az agyamon ez a gondolat, mi jó ebben az életben?

Végig gondoltam az életem gyerekkoromtól kezdve a jelenig.


És igazából a családomon kívül semmi más nincs az életembe ami boldoggá tenne.

A szüleimre, tesoimra MINDIG számíthattam. Akkor is ha épp az idióta pasik leseszartak, vagy épp szakítottak vagy szemetkedtek velem.


Tehát én úgy döntöttem, elengedem ezt a dolgot, inkább leszek egyedül mint egy sz@r kapcsolatba, végre több időt tölthetek azokkal akiket imádok és akik viszont szeretnek engem.

És ezeket az együtt elöltött időket SOHA az életbe nem fogom bánni.

Viszont sok évig benne voltam egy kapcsolatba, és már évekkel ezelőtt szakítani kellett volna mer időpocsekolás volt.. Na ezeket az éveket bánom. És látod hiába mentünk ide oda mi is, felszín volt az egész..


Szóval hogy mi jó ebben az életben erre csak te magad tudod a választ.

Engedd el ezt a dolgot, hiába nézegeted a szerelmeseket neked attól nem lesz jobb, illetve nem tudhatod mi van velük valójában..

Foglalkozz azokkal az emberekkel akiket szeretsz! Vagy csináld azt amit szeretsz legyen az egy hobbi vagy sport..

Majd lehet jön valaki, akivel boldog leszel. De ha nem akkor se depressziósan töltsd a napjaid mert nagyon gyorsan megy az idő és rövid az életünk:(

Én újra önmagam lehetek így hogy nem vagyok benne abba a mérgező kapcsolatban, nyugodt vagyok:)

Tehát az is nagyon fontos hogy légy önmagad! Ne akarj senkinek megfelelni! Csak magadnak!


Sajnos nehéz mindenkinek.

Sokszor annak nehezebb aki kapcsolatban van..

2020. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a jó párkapcsolattól lehet boldog valaki. A másik meg az hogy te se látsz bele a tobbi ember kapcsolataba, nyilvan nem a rossz dolgokat fogjak kitenni a netre, sok párkapcsolat meg egyenesen szar. Ahelyett hogy rohadsz a lakasban mondjuk kicsit tehetnel erte, hogy ez valtozzon es itt nem feltétlen a pasi keresésre gondolok.
2020. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi: sok esetben a külsőre paradicsomi élet mögött maga a pokol rejtőzik. Ne máshoz hasonlítsd magadat, és éld a saját életedet.
2020. jún. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Imádom, mikor egy nő a párkapcsolati problémái miatt panaszkodik.
2020. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neked is csak a magamutogatás kell? Keress mást, mutogasd magad, pózolj meztelenül. Nő vagy, vmi paprikajancsit csak összetudsz szedni. Ha értelmes ember lennél, nem ezzel foglalkoznál, hanem felállítanál egy életcélt, lehetőleg hosszútávút, és elkezdenéd megvalósítani. Gondolom életcélod a fehér herceg. Nehéz ügy, főleg h feltűnési viszketegségi problémák is vannak :/
2020. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!