Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltérő libidó/ nagyon változó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő libidó/ nagyon változó igény/ elég rossz a szexuális életben szakító ok lenne számotokra? férfiak és nők is

Figyelt kérdés

Pl: merevedési gondok, korai magömlés, nagyon rossz technika, fájdalmas együttlét, méret, a lány csak egy fadarabként fekszik.

Ezek lehetnek szakító okok? Vagy mennyire tudnád elviselni a "nem kielégítő" szexuális életet? Vagy ha emiatt szakítanál őszinte lennél a pároddal, vagy eltitkolnád hogy a szex miatt van a szakítás?



2020. jún. 11. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj, kérdező, de ilyen kapcsolatba bele sem mennék. Szerintem jellemzően azok kerülnek ilyen helyzetbe, akik sem magukat, sem a másikat egyáltalán nem ismerik, vagyis érzelmileg éretlen, a másik reakcióira, visszajelzéseire részben vagy teljesen vak emberek.
2020. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Volt részem ilyesmikben, akkor még úgy voltam vele, hogy "rendes" leszek; megértő, toleráns és kitartó. Nem tudom elég jól leírni, hogyan hatott rám, mit eredményezett. Egyszerre váltam robbanásig feszültté, lett nyűg számomra a szex, zuhant a béka feneke alá az önértékelésem, egy igazi szánalmas kriplinek éreztem magam. Nagyjából ilyesmi. Azóta úgy vagyok vele, hogy szinte zéró tolerancia. Ha nem is rögtön az első, de a második-harmadik szerencsétlenkedős alkalom után úgyis kiábrándulok, és többé hallani sem akarok róla az adott partnerrel. Meg azt is gondolom, hogy ha már a szex sem működik, akkor miről beszélünk, milyen kapcsolat lesz az? Jó barátság, kellemes lakótársság?
2020. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak libidó különbség volt, én többet kívánnám, mint ő, de ez csak az elején érintett rosszul, mostanra már egyáltalán nem. Ettől még a minőség fantasztikus, ami sokkal fontosabb és azért akkora egetverő különbség nincs.

Ez szerintem áthidalható tud lenni, de egyéb problémákat nem hiszem, hogy el tudnék viselni.

2020. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a "nem kielégítő" a túl sok lenne, és nem bírnám. Sajnos ez ilyen.
2020. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem több hónapos/éves kapcsolatra értettem, hanem új kapcsolatra, ahol még ismerkedtek egymással.
2020. jún. 11. 18:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem új kapcsolatban mindenképp felejtős. Én annyi sz.rt látok magam körül - és nyilván nem vagyok ezzel egyedül... -, hogy ma már úgy gondolom, ami már az elején problémás meg döcögős, azt hagyni kell. 2, meg 5, meg 10 év múlva csak rosszabb lesz. Ugyanezt gondolom egyébként a házasságról is: ha már annak megkötése előtt van valami geb.sz, inkább nem vágnék bele.

Mondjuk tény, hogy én egyedülálló vagyok időtlen idők óta. Szóval ennek a gondolkodásmódnak is megvan a maga "veszélye"...

2020. jún. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Menekülj! A szex hiánya, a fadarab viselkedésmód hazavágja a másik embert. Olyanok mennek bele az ilyen kapcsolatokba, akik önértékelési zavarokkal küzdenek. Sok ember csak van valakivel hogy ne legyenek egyedül. Sok ember olyan partnerrel van, akik valójában a "szódával elmegy" kategóriát képviselik, vagy hátha az evés közben jön meg az étvágy mottóban bíznak. Ha magamból indulok ki, akkor volt olyan partnerem, akivel volt ugyan szex, de nem volt gusztusom hozzá, és volt olyan is, akit minden alkalommal felfaltam. Ha nálam külsőre nem passzoltak a dolgok, akkor a szex sem volt valami felejthetetlen a részemről.


Sok nő azért nem szereti a szexet, mert életükben sem voltak egy kívánatos férfivel, vagy az a férfi nem tartotta őket annak. Sok nő csak kis és vékonyfarkú pasival volt, vagy pedig ők tágak, ezért még az orgazmus közelében sem jártak. Sehol nincs az leírva, hogy a szex valami mindenki számára tökéletes partnerrel, maximális közös egymásra hangolódással, libidóval végezhető szabadidős tevékenység. Egy férfi számára is gáz, ha a partnere tág, vagy nem gerjed rá. Pont ezért nehéz megfelelő társat találni. A csinos, szép nőkből kevés van, de igazán jó pasikból is.

2020. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Új kapcsolatnál nálam is felejtős lenne. Ha meglévőben lenne valami, megpróbálnánk megoldani. Nyilván fontos eleme a kapcsolatnak, hol legyen kielégítő szex, ha nem ott?
2020. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!