Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már sírt a lány, hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már sírt a lány, hogy mondjam meg mi a baj vele?

Figyelt kérdés
Nem akarok kapcsolatot vele, megmondtam neki, hogy nem tudnám vele elképzelni az életem. Elkezdett sírni, hogy mondjam meg mi a probléma vele, de nem akartam megbántani. Nagyon bunkó voltam?
2020. jún. 11. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem voltál. Majd megemészti.
2020. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Gyerekes viselkedés a részéről, nem voltál bunkó.
2020. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Ennyi erővel én is rúgjam fel a közel két éves kapcsolatomat az első pityergő incelkéért? :D


Hagyjad. Nyilván nem várhatja el, hogy a két szép szeméért járj vele. Ez két ember döntése, és te nem akarod. Pont.

2020. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Te őszinte voltál vele de mégsem akarja ezt elfogadni. Majd elfelejti.
2020. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Mi a baj vele?
2020. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Lehet az a baja h te már a sokadik csalódás voltál. Bunkó nem voltál egyébként, de tény h az segíthet ha elmondod h neked konkrétan mi volt a bajod. Ha olyan, amin tud változtatni, akkor érdemes.
2020. jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha finoman, udvariasan el tudod neki mondani azt, hogy miért nem akarsz vele lenni, az szerintem segíthet neki túllépni a dolgon. Hasonló helyzetben valószínűleg sokan kíváncsiak arra, hogy a másiknak milyen okai vannak az elutasításra. Persze ez nehéz ügy, mert egy szerelmes ember alapból sebezhetőbb, és azt is nehéz valakinek finoman a tudtára adni, ha mondjuk téged zavar, hogy ő nem akar gyereket, vagy nem eléggé házias stb. De azt mondom, gondold át a dolgot, és ha nem bántó módon tudod tálalni az indokaidat, akkor mondd el neki, hogy számodra miért nem ő a nagy ő.
2020. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Volt köztetek valami, és úgy mondtad ezt? Nem voltál bunkó, de a nőknek mindig kellenek a miértek. Lehet, hogy ha őszintén elmondanád neki, mi a gondod vele, segítenél.
2020. jún. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!