Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a pasimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a pasimnak hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Három éve vagyunk együtt. Többször próbáltam neki ez idő alatt elmondani de azt hitte csak viccelek aztán ráhgytam a dolgot mert láttam rajt hogy úgy néz mint akinek nem tetszik a dolog. Mármint h közölte hogy: "még jó hogy csak viccelsz" ezért sose mertem neki elmondani az igazat. Szerintetek hogy reagálna? Főleg ennyi év után..én tényleg próbáltam elmondani de sose vette komolyan azt hitte hülyéskedem meg hasonók. Vagy ne szóljak neki róla?

2017. júl. 15. 02:41
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Azt nem értem,hogy miért nem mondtad el még az ismerkedési szakaszban?Nem árultál volna zsákbamacskát és egy átverést is megspóroltál volna.Nekem se esne jól,ha a pasim ilyet eltitkolna előlem,pedig én is biszex vagyok.
2017. júl. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez de érdekes nálatok. Én nem sértődöm meg, ha a csaj nem mondja, hogy hetero. Mi problémád van magaddal, hogy nem abból indulsz ki, hogy a biszex az alapértelmezett ?

Kérdező, nem kell parázni, elmondtad. Innentől már csak elfogadni vagy nem fogadni kell. Ameddig vele vagy úgysem játszik normális esetben, hogy mindkét nemhez vonzódsz akár.

30/f

2017. júl. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen közöld vele és kész. Lehet jobban fogja venni mont gondolod. A pasik nagy százaléka szereti. 23L
2017. júl. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Diavolino44 ***** válasza:
En is biszex baratnot szeretnek, szoval szerintem sem lesz nagy gond vele. ;)
2017. júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A férfiak 90%-a azért akar biszex nőt, h ő is félrekúrjon és hármasban csinálják. :'D Valószínűleg a te barátod értelmesebb, de amúgy ezt a ismerkedős szakaszban kellett volna letudnod.. most már mit akarsz? Hagyd inkább.
2017. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ajkaidat összeszorítva formálj egy B hangzót, majd rögtön utána tedd hozzá, hogy iszex vagyok, drágám.

Komolyan nem értem, mi ebben olyan égbekiáltó, amit ne lehetne elmondani.

2017. júl. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha monogám kapcsolatban vagytok, akkor nem mindegy mi vagy?


Előbb ezt kéne tisztázni, azaz hogy milyen párkapcsolati forma lenne ideális számotokra, ha nem monogám a dolog.

Aztán jöhet az, hogy saját nembéliddel is szeretnéd csinálni.

2017. júl. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!