Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért nem tudnak szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudnak szerelmesek lenni akkor, ha egy férfinek vannak hibái és nem tökéletesen olyan, mint ahogy álmaik férfiját elképzelték?

Figyelt kérdés
2020. jún. 12. 13:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén szeretem a barátomat, és nekem ő tökéletes a hibáival együtt

Vannak hibák, amiket elnéz az ember, mert a jó tulajdonságai elnyomják, visszaszorítják őket. A barátomnak ilyen hibái vannak, például néha kicsit türelmetlen, néha kicsit öntelt, nehezen rejti el a nemtetszését. Ezek mellett viszont az az ember, akiről én gyerekként álmodoztam.

Azonban vannak hibák, amik ha meglennének benne, sose jöttem volna össze vele. Ilyen például valamilyen függőség, agresszió, megbízhatatlanság. Nem mindegy, milyen hibáról beszélünk, mert nem lehet őket egy kalap alá vonni, mert nem akkora a súlyuk és hatásuk.

22/L

2020. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
#7: Ja és majd a hibák akkor fognak előjönni, amikor a rózsaszín köd elszáll. Csak akkor már nem csak a hibákat veszed majd észre, hanem a pozitív tulajdonságokat is negatívként értékeled. Szerinted ide miért kerül ki töménytelen mennyiségű kérdés párkapcsolati problémák terén?
2020. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Attól függ, miben tér el az elképzeléstől.
2020. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetértek a 7essel, én sem alkudtam volna meg egy olyan kapcsolatban, ahol éllandó kompromisszumokra meg lemondásokra lenne szükség, szerintem az ilyen kapcsolatnál sokkal jobb egyedül.

Apróságokban oké, nyilván senki sem fog 100%ban passzolni, de nagyobb dolgokban nem lennék rá hajlandó. A rózsaszín köd meg nem az én műfajom, attól még, hogy az ember szerelmes egyáltalán nem kötelező, hogy van és buta is legyen mellé. Ön- és emberismeret kérdése.

2020. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
vak és buta*
2020. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ja és majd a hibák akkor fognak előjönni, amikor a rózsaszín köd elszáll."

Kötve hiszem, hogy ez az elmúlt 10 év alatt ne következett volna be, de majd további 10 év múlva biztosan csak felfedezem valami óriási hibáját... :'D

2020. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
13%
350 nettó a belépő fizu, hogy lássanak benne potenciált, mármint a férfiban. Emellé kell egy jó autó, lakás és normális külső (ami nem átlag, hanem Zac Efronos).
2020. jún. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, ez komoly? Nézd már meg itt a nők kérdéseit. Leírja, hogy a párja csalja/veri/elhanyagolja/nem segít otthon/elissza a pénzt stb. de elhagyni nem akarja, mert szereti és kész. Akkor meg? Miről is beszélsz? Hogy nálad klasszisokkal jobb nők nem ereszkednek le hozzád? Hát, van ilyen. Ahogyan én sem kellettem soha jó pasiknak, ez van. Ettől még nem igaz az, amit a kérdésedben állítasz.
2020. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%

Nem mindegy, mi a hiba. Az en szememben pl nem tul idealis, hogy a parom este levetkozesnel a szobainas ALA hajigalja a ruhait. De mivel masnap osszeszedi es alapvetoen o is takarit, igy elfogadom, kibirom azt a kis idot, amig latom, hogy lehajitja + ha reggel felkelek, akkor ott van. Zavar, de nem er annyit, hogy ezen veszekedjek vele. A cipojet pedig a cipotarto ELE rakja le, nem ra. Ez is belefer. Ennel komolyabb hibai nem nagyon vannak.

Nyilvan ha negy sort inna meg minden este, a lakasban cigizne, random nokkel csetelne, minden munkahelyrol kirugnak, a Fideszre szavazna, stb, ezek mar nem fernenek bele nekem. De vannak nok, akiknek meg ezek es ennel durvabb dolgok is belefernek es elfogadjak... Mondjuk ott altalaban a nok fejeben is vannak gondok.

2020. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
A volt párom munkanélküli volt, amikor megismerkedtunk, mégis 8 évig voltunk együtt. A mostani páromnak meg sorhasa van. Mi is a kérdés?
2020. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!