Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan aki bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki bármilyen kényszerűségből ment férjhez/lett élettársa, vagy itt mindenki tökéletesen él, ahogy a válaszokból látom?

Figyelt kérdés
Beszélgetnék olyan nőkkel, akik nem szerelemből, sőt mélyebb érzelmek nélkül, bármilyen kényszerűségből álltak össze valakivel, hogy milyen az életük.(Pl családi terror elől menekültek, anyagi okok miatt nem tudtak később kiszállni, esetleg gyerek születése miatt)
2017. márc. 28. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Két külön dolog, hogy valaki hogy vág bele a kapcsolatba és mennyire nehéz kiszállni. Utóbbi mindenkinek nehéz (férfiaknak is).
2017. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Akik így kerültek házasságba azokat nem tudom sajnálni akármennyit is szenvedjenek vagy legyenek boldogtalanok.....

Nem a 15.században élünk,hogy meg van mondva kivel kell leélni az életed.

Ezek az emberek döntöttek így,hát éljék le az életüket úgy hogy boldogtalanok.


Egyébként igen,ismerek ilyeneket.

Az egyik a pénzért van a fickóval,2 gyerek is van már.Egy szenvedés az életük....

A másik pedig gyerek miatt van még a férjével.Mint 2 ideg élnek egymás mellett,a fickónak nyiltan van ribije,mert tudja hogy a felesége nem hagyja el soha.

Hogy miért?Szerintem még ő se tudja.

Neki meg kényelmes mert van aki mos,főz,takarít rá, gyerekeket is neveli..

2017. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Én nagy hibát követtem el 22 évesen, sajnos apám meghalt, anyum elhagyott, a nagyszülők neveltek fel, majd mikor nagyszülők meghaltak, nem maradt egy fillérem sem nem kaptam semmit.

Megismertem egy férfit, mint ember jó volt, hozzáköltöztem és 1 év múlva hozzá is mentem.


Az első 2 év még jó volt, építkeztünk, sokat dolgoztunk nem is volt időnk nagyon egymásra.

Aztán mikor beköltöztünk a kész házba, elkezdődtek előtörni a problémák, az érzések, és éreztem, hogy nem vagyok boldog, nem vágyom az érintésére, nem tudom szeretni úgy ahogy kellene, és ő sem bánt velem úgy mint egy nővel kellene.

Lettek viták veszekedések, gondoltam ha gyerek lesz megváltozik majd, de gyerek után sem lett jobb....itt még egy nagy hibát elkövettem igen.....


Aztán megismertem egy férfit aki törődött velem, szeretett és én is őt, de a gyerek még kicsi volt, és végül a férjemmel maradtam.

Volt közös nagyobb kölcsön is. És még van is.


De jó állásom lett nagyon jól keresek.

Aztán még 2 férfit megismertem, a 2. férfit 2 évvel ezelőtt, majd a mostani férfinál váltam el a férjemtől a gyerek már 20 éves és nem is lakik otthon.


Most vele élek együtt és boldog vagyok és felszabadult.


Pálcát lehet törni felettem, el lehet ítélni nyugodtan, de az élet nem ilyen egyszerű.


És végül 40 évesen váltam el 1 évvel ezelőtt.

2017. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 3-as válaszoló őszinteségét!Lelkileg hogy viselted? Nagyon hasonló a sorsom nekem is, annyi, hogy itt nincs gyerek és ha rajtam múlik nem is lesz. Viszont olyan szinten ki vagyok idegileg, hogy már a pszichiátrián is voltam. Apám nekem is meghalt, anyám szintúgy kitagadott, fiatalon kishijjan utcára kerültem, nekem is egy férfi volt a "kiút" munkahelyem minimálbéres és azon imádkozok, hogy ne kapjak infarktust, annyira gyűlölöm az életem és annyira készen vagyok.
2017. márc. 28. 18:47
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok , az igazság az, hogy ugye utólag az ember mindig okosabb...


hamarabb el kellett volna válnom. Azóta mióta elváltam és az új párommal élek azóta nincs mit rosszul viselnem, mert vele boldog vagyok és önmagam lehetek.


Hát neked is el kéne költöznöd, pláne ha még gyerek sincs.

2017. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos egyenlőre nincs hova, meg miből... De keresem a lehetőségeket. Legfőképp olyan munkahely kellene ami ad szállást, más lehetőségem nincsen. De azok vajon milyen körülmények lehetnek?
2017. márc. 28. 18:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Párom olyan helyen dolgozik, ahol szállás van.

Egy nagy kollégiumot képzelj el. Neki szerencséje van, sikerült úgy rendezgetniük a szobákat egy idő után, hogy most olyanokkal lakik együtt, akivel jóban van a kollegák közül, tehát nem mennek egymás agyára, sőt. De persze ez időbe telt, volt több szobaváltás, még több ide-oda költözés.

Ők egy szobában laknak 2-3-4-en (két fősbe párokat és rokonokat, pl testvéreket engednek csak), közös fürdőszoba, közös konyha van, szobában hűtő meg mosdó.

Náluk eddig nagyon szép és tiszta volt minden, sokszor aludtam ott, amíg össze nem költöztünk, szóval ez alapján én csak ajánlani tudom.


Persze az is igaz, hogy ugyanennek a cégnek másik szállóján volt olyan probléma, hogy bogarak (poloska, csótány, egyszer még rüh is), kosz, rongálás volt, mert ott többségében olyanok laktak, akik cseppet sem vigyáztak a minőségi "szállodára". Szóval sajnos ilyen is van, ki kell fogni.

De többségében azért nem olyan horrorhelyek. :)

2017. márc. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!