Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok zavarna benneteket ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok zavarna benneteket ha a férfi annyira féltékeny lenne, hogy megsértődik ha elmész nélküle a barátokkal bulizni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 13. 22:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egyszer volt ilyenből egy nagy vitánk. Majdnem szakítottunk is. Aztán persze kibékültünk. Viszont azóta kezd sok dolog előbukkanni, ami miatt lehet inkább be kéne fejezni ezt az egészet.
2020. jún. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem megsértődni kell, mint egy hisztis qrva, mert én sem vagyok az. Meg kell mondani, hogy "figyelj, szeretnék menni veled vagy szólj, hogy mikor mentek, hogy én is szervezhessek magamnak programot és ne itthon üljek, amíg te velük vagy. Ennyi az egész.


Én egyébként nem szoktam a párom nélkül menni szórakozni, főleg mert közös a baráti körünk. De ha mégis, megkérdezem, hogy szeretne/tudna-e jönni vagy van más elfoglaltsága vagy valami. Nekem nem célom önző szingliként senkire rábszni az ajtót, ha tudom róla, hogy nem érzi magát jól, miközben én igen. Mert akkor nyilván nekem sem lesz már olyan jó az a felállás.


De ha nem képes szólni vagy valami kompromisszumot, indoklást, bármit mondani, akkor nekem nem ér annyit a kapcsolat, hogy még én szégyelljem magam, amiért utána egy napig hozzám sem szól, mert olyanja van. Akkor sértődjön el innen a qrva anyjába, én nem viselem el a játszmákat.

2020. jún. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Zavarna. Volt, akinek ezert nem adtam eselyt az ismerkedesnel. Kedvencem, amikor aztal jon valaki, hogy "Benned bizom, de a ferfiakban nem!". :D Mostani parom szerencsere nem ilyen, ruhat is segitett multkor venni, amiben eltudok menni bulizni.
2020. jún. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!