Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt ki érti? Kanadaiak. Ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ki érti? Kanadaiak. Ciki a csapatból több sráccal is megismerkedni? Mit gondolhat most?

Figyelt kérdés

Jégkorong. Tavaly október elején megismerkedtem egy itt sportoló kanadai hoki játékossal. Össze is melegedtünk, karácsonykor megajándékozzuk egymást, meglepetés volt, nem beszéltük meg, majdnem minden meccsen ott voltam, együtt főzés, vacsorák a városban, folyamatos figyelmesség.

Persze közölte velem, hogy nem tartja jó ötletnek magyar nővel lennie, mert még 2020-ban egy szezon és megy is vissza Kanadába végleg. Persze ez szült egy kis feszültséget, amiért így előre “elzárkózott” tőlem.

Március elején ment vissza haza, ahogy véget ért a szezon, én a közlése miatt januárban megismertem egy másik srácot, aki távolabb él tőlem, tud is róla, sok boldogságot kívánt, de azóta is jóban vagyunk, néha kérdez a srácról. Beszélünk kb minden második nap, érdeklődik, mesél is sokat, készül vissza Magyarországra és majd találkozni szeretne, stb, mindent úgy, mint régen. Gondolom jó vagyok neki arra... de közben meg annyi mindent megtett értem, biztos neki ez a természetes.

Most ugye ő Kanadában van. Az egyik társkereső appon elkezdtem beszélgetni az egyik csapattársával, elég jóban vannak és találkozni szeretne a srác. Ő itt él már több éve. Tudnak egymásról, elvileg (gyakorlatilag is, úgy tűnik) csak jó dolgokat mondott rólam az “új” srácnak. Nem szeretnék a csapat “r*banca” lenni nyilván. El sem tudom képzelni, hogy mondjuk legyen valami ezzel a másik sráccal és majd ezentúl őt figyeljem a meccseken és utána hozzá menjek haza... hagyjak fel az ismerkedéssel? Igazából hiányzik is Ő, de lepattintásnak vettem a szövegét, rosszul esett. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, de akkor is. Már a januárban megismert srácra is mutatott féltékenységet, de aztán mikor mondtam neki ezt a másik srácot a csapatból eléggé látszott rajta. Persze írta, hogy jó srác és folyton azt kérdezte, hogy lesz-e randi. Aztán fel is hívott úgy, hogy lássuk egymást - mióta ismerjük egymás most először. Mondta, hogy nagyon jó volt látni.


Köszönöm a normális válaszokat.


2020. jún. 14. 00:03
1 2
 1/11 Lachesys ***** válasza:
100%
szerintem hagyd. ha tenyleg kellenel neki nem ajanlgatna a masik sracnak. te meg nem tudod elkepzelni az uj sraccal ha o is ottvan. keress egy masik sracot akinek nincs koze hozzajuk.
2020. jún. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
...lehet összebeszéltek, hogy “vigyed haver simán...” 😒😩🙄
2020. jún. 14. 00:06
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Hát a helyedben nem csodálkoznék kérdező. 😃
2020. jún. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Min? Azon, hogy esteket ilyet beszéltek egymás közt?
2020. jún. 14. 00:18
 5/11 A kérdező kommentje:
esetleg*
2020. jún. 14. 00:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Legalább nem Terrence-be és Philip-be futottál bele, akik össze-vissza fingadoztak volna...


De amúgy valószínűleg nem sok közük van egymáshoz. Miért törődsz azzal aki elhajtott?

2020. jún. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most ez egy hány ismeretlenes történet? Lényegében pár mondatban. Én hagynám, nem tudom mit tervezel, vársz tőle de nem lesz ennek jó vége
2020. jún. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy beszéltek rólad és az első pasi átengedett a másiknak.
2020. jún. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os: Jaj, ezen elég hangosan felröhögtem, kb. mér magam elé képzeltem :DDDD


Én hagynám a pötsbe, mert ha az első faxingernek nem csak pár alkalomra vagy jó, akkor kilobbizta volna,hogy maradjon.

2020. jún. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondok vannak veled, nem kicsik. De velük is.
2020. jún. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!