Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj,ha nem tudom a facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj,ha nem tudom a facebook jelszavát?

Figyelt kérdés

Eddig tudtam a párom jelszavát,szó nélkül beléphettem megnézni bármit,ahogy Ő is,ám nemrég történt egy haláleset a családban és kimaradozott,aminek az eredménye az volt,hogy folyamatosan a fiókjában lógtam és onnan tudtam mrg mikor,kivel és merre megy,mert velem soha,semmit nem közölt,vagy csak minimálisan,én meg természetesen aggódtam,hogy hol van hajnalban..

Azt mondta elege van,megváltoztatta a jelszavát,a telefonját se tudom feloldani,mert szerinte féltékeny vagyok csak és nem neki akarok jót,hanem magamnak,mert itthon ülök(ami nem igaz,mert akárhányszor kértem,hogy jöjjön haza,azt is megírtam,hogy pihenni jöjjön meg enni,ne pedig igyon)

Mondtam neki,hogy így aztán nyugodt lehetek afelől,hogy nem beszélget más lányokkal,erre azt mondta,hogy márpedig muszáj leszek bízni benne,ahogy Ő is bízik bennem.

Nem volt rá példa,hogy félrekacsintott volna vagy akármi,de volt problémánk egy-két dologgal kapcsolatban,ami megingatta a bizalmam felé.

Idegesít a tudat,hogy nem láthatom kikkel beszél,mert félek,hogy ez egy lehetőség neki arra,hogy akár más lányokkal is beszéljen,míg arra hivatkozik,hogy bízzak benne,meg ez a normális,hogy nem tudok belépni.

Szerintetek mit csináljak?


2020. jún. 14. 10:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Hát én sem adnám meg senkinek a jelszavaim az is biztos. Ha a párom ilyet kérnem tőle biztos szakítanék vele.
2020. jún. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

A vegere csak kibukott, hogy nem erte aggodsz, hanem kontroll alatt akarod tartani es felcsesz, hogy nem tudod, kikkel beszel.

Marha undorito vagy. Meg az osszes tobbi, aki ellenorizgeti a masikat ugy, hogy belepeget a fiokjaba. Amugy, tudtad, hogy nem csak fb-n lehet "megcsalni"?

Az ilyen kontrollmaniasoknak mindegy, kivel vannak kapcsolatban, nem a masik szamit, csak az, hogy legyen valaki es loghassanak rajta. Keress magadnak egy hasonlot. Remelem, hamar kapcsol.

2020. jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Szokj le a féltékenységről. Mindkettőtöknek megkönyítenéd vele az életét.

Soha senki nem tudta a face jelszavam és a telefonom kódját is csak azért, mert bizhattam benne, hogy tiszteletben tartja a magán szférám. Ha valaha bárki belenyúlt volna az engedélyem nélkül, soha többet nem érhetne a cuccaimhoz az illető.

2020. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Ne csodálkozz, teljesen normális a párod reakciója.
2020. jún. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem várj türelmesem és " háttérből" figyeld csendesen a napjait.

Ha úgy érzed,hogy nem szokványos a viselkedése,kérdezz rá,hogy hol,merre járt,miért nem közölte veled,stb..?

Ha azonban nem így látod, akkor ezzel csak magadnak ártasz, felesleges feszültséget, dühöt, haragot generálsz, miközben, lehet, hogy teljesen alaptalanul gondolkodsz így. És még ha lenne is alapja, a haragod “eredményét” egyedül te érzed majd.

2020. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Szánalmas vagy és beteges... remélem el is hagy egy ilyen féltékeny picsát
2020. jún. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha ennyire nem bízol benne, minek vagy vele? Amúgy ha hűséges hozzád, nagyon megalázó a számonkéréseid hallgatnia. Vigyázz, ebbe belefáradhat a másik fél és egy idő után lelép.
2020. jún. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6/7-es válaszoló,miért is vagyok picsa?

Rossz tapasztalataim hordozom magammal,ami sajnos rá is kihat,amit sajnálok,de az előző párkapcsolatomban kaptam szereztem elég sebet ahhoz,hogy soha ne tudjak 100%-osan megbízni egy emberben.(Ennek már több,mint egy éve)

Nem azt mondom,hogy nem bízom benne valamilyen szinten,de mégis félek,mert mi van HA.

Sem a szexualitás,sem amúgy a párkapcsolat terén nincs problémánk,csak bennem van mindig egyfajta félelem,amit fentebb írtam,illetve az önbizalomhiány is tetézi ezt(ezen dolgozom jóideje,hogy leküzdjem,de ez gyerekkorom óta nagy mumusom sajnos)

Imád engem,ezt bárki megmondja róla és nagyon szeret,de megnyugtat a tudat,ha tudom,hogy senki olyannal nem beszél vagy nem látom,hogy valaki nyomulna.

Valaki írta,hogy nem csak interneten lehet megcsalni valakit. Igen,ez igaz,de ez hamar visszajutna hozzám,illetve nem is jár nagyon el olyanokkal,olyan helyekre,ahol ez megtörténne.

Szimplán ha már látnék gyanús jeleket,megpróbálnám megbeszélni vele,mintsem odáig jutni,hogy megtörténik a megcsalás.

Nem azt mondom,hogy minden lépését nyomon követtem,ameddig nem maradt ennyire ki és távolodott el(mert a gyászban velem nem osztozott,nagyon került és olyanokkal volt,akikről soha nem hallottam,hogy jóba lenne vagy akármi).

Ő is bármikor belenézhetett az én fiókomba,ha akart,nem zavart.

Csak most,hogy ennyire elcsavarog és éjszakázik,félek,hogy egyszer másnál keresi majd a vígaszt ha esetleg berúgna..pedig kértem,hogy beszélgessünk,mi is csináljunk valamit,ami elteteli a figyelmét vagy szimplán szívesen meghallgatom,ha beszélni szeretne.

Persze elmondta ezt nekem is és az anyjának is,hogy soha nem csalna meg és az életénél is jobban szeret,de félek,mert mint mondtam,most nagyon eltávolodott,szinte semmit nem is beszéltünk egymással,nem is láttuk egymást. Aggódtam miatta is és kettőnkért is,mert nem akarom,hogy a kapcsolatunkat elhanyagolja és odáig jussunk,hogy kihűl minden érzelem.

Előtte elválaszthatatlanok voltunk,egy hullámhosszon voltunk és imádtunk minden percet együtt tölteni(nem,nem csak én gondolom ezt,Ő is elmondta és látták rajta),de most hogy gyászol,nehéz feldolgoznom,hogy így kell látnom,illetve azt is,hogy velem nem oszt meg semmit..a párja vagyok,szeretném tudni mi zajlik benne és hogyan segíthetnék.

Nem csak akkor vagyok mellette,ha boldog,hanem ha szomorú és fordított esetben én biztosan keresném és vágynék a társaságára.

Fáj,hogy látom másokkal elnevet,elhülyül,miközben velem olyan,mint egy zombi,semmi jókedve,nem beszélget annyit vagy ha valamit mondok,ráfogja,hogy hisztizem. És nem értem,mert azt mondja gyászol,de közben mással elnevet,velem meg semmilyen,amit furcsállok,mert előtte mindent meg tudtunk beszélni.

2020. jún. 14. 11:47
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Igaza van. Beteges ez a jelszavasdi. Szarni járhat egyedül?
2020. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

#8 A gyász nagyon érdekes folyamat. Külső szemmel nem lehet megérteni mi megy végbe az emberben. Veled otthon van, elengedheti magát, az érzéseit, gyászolhat. Nem is inkább megteheti, hanem megteszi akaratlanul is. Viszont nem akar ebbe belemerülni, teljesen elmerülni benne, ezért keresi a barátok társaságát, ahol tudja, nem fogja szabadjára engedni az érzéseit. Ki tud zökkenni a gondolataiból, a barátok, a viccelődések másfele terelik a gondolatait.

Ha hisztizel a jelszavak miatt, meg hogy merre és kivel van, csak még inkább el fogtok távolodni egymástól. Erre most jóval érzékenyebb mint egyébként, vigyázz.

2020. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!