Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy az új b. nőm fel akarta törni illetve változtatni a facebookom jelszavát? Azt is mondta, hogy addig nem nyugszik míg nem sikerül!

Figyelt kérdés
5 hete vagyunk együtt! Lebukott a párom de nem is tagadta, hogy mit akart tenni. Ő szerinte nem kell bocsánatot kérni!!! Amúgy nem jött össze neki mert az e-mailre megy a link és az e-mail jelszót nem lehet megváltoztatni! XD
2012. ápr. 26. 16:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén paranoiás a csaj... most kéne dobnod, amíg még lehet.
2012. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Ez bűncselekmény, a csaj idegbeteg, ott kell hagyni. (Bár nem biztatlak bűncselekményre, de nekem talán az első a zsigeri reakcióm az lenne, hogy akkor én töröm fel az övét, hadd lássa, milyen az. Meg kell bocsátania, az ő logikája szerint...)
2012. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Tegnap elmondta magától nekem a jelszavait e-mailre, iwiwre, facre mert, hogy neki nincs mit titkolnia. Persze én nem adtam meg neki már csak azért sem erre ő biztos van titkolni valóm és ez gyanús! Meghökkentő azért!
2012. ápr. 26. 16:39
 4/31 anonim ***** válasza:
Aztán majd túrkál a pénztárcádban, meg a nadrágzsebedben, nézi a kocsi kilométerszámlálóját... Búcsúzz el tőle!
2012. ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Jóég... O.o

Dobd ki amíg még nem késő. De komolyan...

2012. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint megfordult a fejébe, hogy bele néz a telomba ugyanis szoktam nála aludni és a telomat általában a konyhában az asztalon szoktam hagyni. De azt mondja nem nézett még bele. Bele akart már nézni a pénztárcámba de nem azért mert pénzre volt szüksége mert az van neki csak, hogy hátha talál valamit.
2012. ápr. 26. 16:51
 7/31 A kérdező kommentje:
De aztán lehet, hogy bele nézett!
2012. ápr. 26. 16:52
 8/31 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, egyre rosszabb lesz hidd el,aztán egyszer csak azon kapsz rajta hogy már nem bírod tovább
2012. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Volt már egy pár rossz húzása! Pl. nem szabad sörözni mert, hogy egyből lesz kettő és így tovább! Én meg mondtam neki nem vagyok alkesz, de ő csak mondta! Ja meg elmentem haverhoz ő meg dolgozott és mondtam neki voltam nála erre ő" már megint a haverok a haverok, miért nem tudsz otthon maradni" akkor jártunk kb 2 hete!
2012. ápr. 26. 16:57
 10/31 anonim ***** válasza:

Jézus....

Én se vagyok egy "nem hallok, nem látok, nem szólok" típus, sőt, nehéz a bizalom, de azért ez túlzás, pláne ilyen friss kapcsolatban...

2012. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!