Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lefeküdne velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lefeküdne velem a pasi?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerem mint barátok úgy beszélgetünk.

Legutóbb mikor céloztam rá hogy benne lennék alkalmi kapcsolatban akkor mosolygott rám. És ott hagytam majdnem náluk valamit és azt mondta úgyis átvittem volna. Többször véletlen hozzá értem meg ő is hozzam bár az lehet tényleg véletlen volt. És nagyon udvarias volt velem. Lehet csak be képzelem? Hogy deríthetném ki hogy le e feküdne velem.



2020. jún. 14. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Leginkább úgy, ha rámászol és jönni fog aminek jönnie kell. Ha alkalmit szeretnél akkor szerintem ez így rendben van.
2020. jún. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elég félénk úgy vettem észre ezert nekem kell kezdeményezni csak félek hogy elutasit
2020. jún. 14. 12:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki dugni akar, nincs olyan, hogy félénk. Főleg, hogy te kb. oda is dobtad magad neki.

Lehet, hogy cikinek érezte és nem jössz be neki. Vagy az nem, ahogy ezt tetted. Vagy a kettő együtt... Hát, ennél direktebb már nem lehet valaki.

2020. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
18 vagy?....
2020. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4.-nek.


Kizárt, 11-12-re tippelek.

2020. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem dobtam oda magam csak céloztam rá

Nem mondtam ki hogy mit akarok csak egy célzást tettem

2020. jún. 14. 14:26
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Undorítóak az ilyen nők! Bár, ha ronda vagy érthető.
2020. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy remélem nem, szegély pasas. Ja ha dugni akar nem lesz félénk
2020. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%

7.-nek.


Miért lenne undorító? Mert hozzád nem mennek oda soha?

2020. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont ellenkezőleg, soha nem kellett sexért könyörögnöm. Még válogatni is tudok.
2020. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!