Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetero fiuk! Ti mit tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiuk! Ti mit tennétek, ha a színtén pasi legjobb barátotok bevallaná, hogy meleg, és lefeküdne veletek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát velem biztos nem feküdne le..
2014. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Cica! Ez nem így működik. Bevallhatja, hogy meleg, rámászhat, de nem feküdhet le vele a beleegyezése nélkül. Az nemi erőszak. Erre pedig a reakció feljelentés.
2014. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

a legjobb barátomnak van barátnője, de ha mégis f*rtúró lenne...akkor sem állnék máshogy hozzá (pedig nagyon elítélem a melegeket!!!) mert évek óta a legjobb barátom és sokat nevettünk együtt, sok hülyeséget csináltunk...de megmondanám, hogy én nem melegszem össze vele, mert én egy lányt akarok egy életre és nem őt :D szoktunk poénkodni, meg húgom pasijával is...beszólogatásokat...de ez csak hülyülés...viszont onnantól megkérném, ne tegye...tehát megbeszélném a dolgot, hogy nekem nem okés, és előttem ne is élje ezt az oldalát (ne smároljon fiúkkal pl), mert nem tolerálom...


21F

2014. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
úgy értem, beleegyezéssel. megkérné rá
2014. júl. 30. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
megmondanám neki hogy buzulhat de akkor azt ne velem akarja csinálni
2014. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
hátha te is akarod akkor menj bele, ha meg nem akarod akk nem! :)
2014. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
71%

A heteró fiúk szerintem azt hogy inkább nem :) Én bi vagyok szóval ha szexuálisan vonzódnék ehhez a baráthoz akkor lefeküdnék vele. Személy szerint úgy vagyok vele hogy aki ki akarja próbálni az nem árt vele senkinek lehet hogy rájön ehhez semmi kedve ha meg jó neki akkor se lesz a világ ellensége...

Szóval a kérdés inkább az hogy te le akarsz vele ha igen az se bűn ha nem az se.

2014. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel komoly kapcsolatom van, ezért illedelmesen elutasítanám.
2014. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
igaz hogy a melegek csavarkézzel hokiznak? vagy, hogy szánkón keresztbeülve rajzolt fas.ra hokiznak?
2015. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!