Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzett már hasonlót?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett már hasonlót? Boldogít de mégsem akarod? N

Figyelt kérdés

Adott egy vonzó férfi. Alig várod a percet, hogy újra láthasd, napközben melóban, vezetés közben jár az agyad az eddigi szituációkon, mindeközben vigyorogsz mint a vadalma, ha a társaságában vagy minden hülye poénján nevetsz. De úgy érzed mégsem őt keresed és ez az érzés fix!


Tanácsok?


2020. jún. 14. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem csinálták ugyanezt! Minden rendben, de gyakorlatilag mégse! Hagyd inkább!
2020. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szexuálisan izgat, de személyiségében problémákat találtál. Lehet ez valami apróság, ami nem is volt tudatos amikor berögzült. Mindenesetre valamiért nem vagy képes megbízni/hinni benne.
2020. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megbízom benne, csak egyszerűen biztosra érzem, hogy nem kéne! De akkor miért vagyok olyan izgatott? Nem tudom összerakni. Nyugtassatok meg, hogy ilyen mással is előfordult már és nem én őrültem meg.
2020. jún. 14. 20:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult. Halálosan beleszerettem. Te ne tedd, pedig arra tartasz te is. Tudom, hogy 5 percig nem tudnék egy fedél alatt élni vele, de a szex az őrületes volna. Azóta tudom, hogy egyedül maradok, mert senki nem lesz rám ilyen hatással.
2020. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Olvasod amit írok 3-as? Nem szeretek bele, mondom, hogy nem kéne. De attól még nagyon jó kedvre derít és ez a furcsa. Ha nem kell, akkor miért produkálom mindezt?
2020. jún. 14. 21:10
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

"Megbízom benne, csak egyszerűen biztosra érzem, hogy nem kéne"

Tacit tudás fogalmát ismered? Korábbi tapasztalatok, apró jelek beindították benned a vészharangokat. Valami nincs rendben a sráccal és ezt érzed. Hallgass a megérzésedre.

2020. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
MErt vonzódsz hozzá. Ennyi. Ilyenkor hülye dolgokat produkál az ember. De az eszed tudja, hogy egy idő után ez nem lenne elég.
2020. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt ilyen. Nem volt az ideálom de mégis valamiért annyira vonzodtam hozzá mar az elejétől. Ritkán találkoztunk de azt mindig nagyon vártam. Pedig nem vagyok ilyen tipus. De ugyanakkor tudtam jol nem o lesz az igazi.
2020. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, volt egy-két dolga, ami miatt tudtam, hogy nem őt keresem. De attól még mint személyiség és a fizikális mivolta is izgalmas volt.
2020. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor mással is van ilyen. Múltkor randira hívott én higgadtan, kellő komolysággal visszautasítottam de úgy kezelte mintha azt mondtam volna talán egyszer majd, és még viccelődött utána, ezen a bugyuta viselkedésén meg mosolyogtam na ettől még rosszabb lett.
2020. jún. 15. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!